W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

#zostanwdomu i rozlicz PIT w Lublinie

#zostanwdomu i rozlicz PIT w Lublinie
19.03.202012:54

Czas #zostanwdomu to dobry moment, by pomyśleć o rocznym rozliczeniu podatku PIT. Przypominamy, że mimo trudnej sytuacji w kraju, mieszkańcy Lublina mogą wziąć udział w miejskiej loterii „Rozlicz PIT w Lublinie”, w której główną nagrodą jest samochód hybrydowy.

Warunkiem jest wskazanie w rocznym rozliczeniu podatku – Lublina jako miejsca zamieszkania oraz złożenie formularza zgłoszeniowego do loterii. Wszystko to można zrobić bez wychodzenia z domu, drogą elektroniczną – zarówno rozliczyć podatek PIT, jak i wziąć udział w konkursie. Formularz „Rozlicz PIT w Lublinie” dostępny jest na stronie lublin.eu.

Żeby wziąć udział w loterii należy:

  • złożyć deklarację PIT za rok 2019 w jednym z Urzędów Skarbowych w Lublinie, wskazanych w regulaminie loterii lub za pośrednictwem usługi e-PIT,
  • w deklaracji wskazać LUBLIN jako miejsce zamieszkania i zachować kopię złożonej deklaracji PIT,
  • do 30 kwietnia wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej https://rozliczpitwlublinie.eu/#wez-udzial lub wrzucić wydrukowany i wypełniony formularz do urny promocyjnej w punkcie obsługi loterii. Drukowane formularze można zostawić w urnach „Rozlicz PIT w Lublinie” w budynkach Biur Obsługi Mieszkańców przy: ul. Wieniawskiej 14, ul. Filaretów 44, ul. Franciszka Kleeberga 12A, ul. Szaserów 13-15 oraz ul. Leszczyńskiego 20.

Zgłoszenia można wysyłać do 30 kwietnia 2020 r.

W loterii „Rozlicz PIT w Lublinie”, oprócz samochodu można wygrać inne cenne nagrody – rowery, hulajnogi elektryczne, tablety, czytniki e-book, dyski zewnętrzne, nawigacje samochodowe. Losowanie nagród odbędzie się maju.