W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Budżet Lublina na 2019 rok

Szanowni Państwo,

Przedstawiam Państwu najważniejsze dane związane z budżetem Miasta Lublin określonym na 2019 r. Uchwalony przez Radę Miasta Lublin dokument określa realizowane przez miasto zadania - począwszy od przewidywanych podatków, sprzedaży mienia, czy uzyskanych z zewnętrznych źródeł dochodów, a skończywszy na planowanych na cały rok wydatkach, tych związanych z inwestycjami jak i bieżącymi środkami m.in. na naukę w szkołach, czy sprzątanie miasta.

Planując działania na cały rok pamiętamy o komunikacji miejskiej, utrzymaniu dróg, o placówkach oświatowych, ale także pomocy społecznej, ochronie zdrowia, zajęciach sportowych i kulturze. To na mieście spoczywa obowiązek zapewnienia porządku i czystości, dbanie o zieleń czy zapewnienie bezpieczeństwa w miejscach publicznych.

Mam nadzieję, że poniższa prezentacja w sposób ciekawy i interesujący przybliży Państwu najważniejsze aspekty funkcjonowania miasta, a przedstawiona statystyka i zaprezentowane dane finansowe pokażą skalę realizowanych przez miasto zadań.

Życzę ciekawej lektury.
                                                                                                                                   Krzysztof Żuk
                                                                                                                             Prezydent Miasta Lublin

Budżet Lublina 2019_1

Budżet Lublina 2019_2

Budżet Lublina 2019_3

Budżet Lublina 2019_4

Budżet Lublina 2019_5

Budżet Lublina 2019_6

Budżet Lublina 2019_7

Budżet Lublina 2019_8

Budżet Lublina 2019_9

Budżet Lublina 2019__10

Budżet Lublina 2019_11

Budżet Lublina 2019_12a

Budżet Lublina 2019_13

 

Do pobrania