W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Ulgi
Białe napisy na fioletowym tle: Lubelska Karta Miejska - Lubika komunikacja jutra
Filtry

 

Rabat 10% od ceny standardowej na zakup: • farb, lakierów • tapet i tynków • chemii budowlanej w lokalu przy ul. Zamojskiej 26 w Lublinie
Bilet ulgowy zamiast normalnego na mecze koszykówki kobiet
Rabat 20% od ceny standardowej na zabiegi kosmetyczne w gabinecie mieszczącym się przy ul. Łukowskiej 49 Upusty wynikające z obu uprawnień tj.: ważnego Biletu Okresowego (min. 30-dniowego) i LKM-u nie łączą się.
Rabat 35% od ceny standardowej na: - 10 pierwszych jednorazowych spacerów z psami lub na wizyty domowe do 2 h (poza abonamentem) - usługi związane z opieką nad pupilami świadczone są na terenie całego Lublina Partner Programu lojalnościowego BusBonus oferuje rabat na podstawie ważnej Lubelskiej Karty Miejskiej (LKM), zakodowanej na Karcie Lubika lub w aplikacji Lubika lub na Karcie Biletu Elektronicznego.
Rabat 10% na bilety
Rabat 5% od ceny standardowej na całość usług w lokalu mieszczącym się przy ul. Poli Gojawiczyńskiej 84
Rabat 10% od ceny standardowej w restauracji na usługi gastronomiczne tj.: wszelkie posiłki i napoje z wyłączeniem napoi alkoholowych w restauracji przy ul. Gęsiej 5
Rabat 5% od ceny standardowej przy ul. Bernardyńskiej 8/LU3 w Lublinie Upusty wynikające z obu uprawnień tj.: ważnego Biletu Okresowego (min. 30-dniowego) i LKM-u nie łączą się.
Rabat 10% na wydarzenia biletowane
Rabat 10% na bilety
Rabat 10 % od ceny standardowej na wynajem hali sportowej oraz na wszystkie oferowane karnety w Centrum Sportu Akademos znajdującym się w Lublinie przy ul. Symofonicznej 1A.
Na podstawie ważnego Biletu Okresowego lub ważnej Lubelskiej Karty Miejskiej udziela: 10% upustu od ceny standardowej na rozliczenie podatku dochodowego od kryptowalut za pośrednictwem portalu internetowego i aplikacji udostępnionej przez Partnera.
Rabat 10% na okulary korekcyjne Rabat 10% zniżki na okulary przeciwsłoneczne
Rabat 10% od ceny standardowej na oferowane badania w Punktach Pobrań przy ulicy: • Wigilijnej 12/3 • Wallenroda 4c (obok Sądu Rejonowego) • Topolowa 7 • Gębali 6 (w budynku Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego) • Racławickiej 6 w Świdniku.