W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Ulgi
Białe napisy na fioletowym tle: Lubelska Karta Miejska - Lubika komunikacja jutra
Filtry

 

Na podstawie ważnego Biletu Okresowego lub ważnej Lubelskiej Karty Miejskiej (LKM): 1. bon o wartości 50 zł przy zakupach na kwotę min. 499,00 zł 2. bon o wartości 100 zł przy zakupie stylizacji męskiej z garniturem na kwotę 999,00 zł w Salonie Firmowym Pawo znajdującym się przy Al. W. Witosa 32. Upusty wynikające z obu uprawnień tj.: ważnego Biletu Okresowego (min. 30-dniowego) i LKM-u nie łączą się.
Rabat 50 zł zniżki od ceny standardowej na usługę odbioru mieszkań (odbiór mieszkania w Lublinie).
Rabat 15% na usługi gastronomiczne z wyłączeniem napoi w lokalu przy ul. Energetyków 23. Rabat jest naliczany na podstawie ważnej Lubelskiej Karty Miejskiej (LKM), oraz ważnego biletu okresowego zakodowanych na Karcie Biletu Elektronicznego (KBE)
5% zniżki od ceny standardowej na przejazdy przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia
Partner Programu lojalnościowego BusBonus oferuje na podstawie ważnej Lubelskiej Karty Miejskiej (LKM), zakodowanej na Karcie Biletu Elektronicznego (KBE) zniżki od ceny standardowej w postaci: rabat 15% na okulary korekcyjne, rabat15% na okulary przeciwsłoneczne, w salonie znajdującym się przy ul. Lipowej 4a.
Rabat 10% od ceny standardowej na: • wizyty u lekarzy specjalistów, • badania laboratoryjne, • wizyty u fizjoterapeutów z wyłączeniem zabiegów ambulatoryjnych i diagnostyki obrazowej.
Rabat 10% na bilety
10% zniżki na zamówienia z dostawą
Rabat 5% na upustu od ceny standardowej w cukierni przy al Racławickich 7 w Lublinie (promocje nie łączą się) Upusty wynikające z obu uprawnień tj.: ważnego Biletu Okresowego (min. 30-dniowego) i LKM-u nie łączą się.
Rabat 10% na bilety
150 zł rabatu na grupowe kursy językowe z wyłączeniem kursów porannych
Rabat 25 % od ceny standardowej na kierunki płatne oraz rabat 25% na kurs doszkalający w siedzibie przy ul. Staszica 5/6.
Rabat 10% na wydarzenia biletowane