W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Casting - poszukują głównej bohaterki Lilly

Casting - poszukują głównej bohaterki Lilly
17.05.201709:58

Producenci  filmu  "The war has ended" zapraszają na casting  dziewczyny w wieku gimnazjalnym, szukają osoby, która odtworzy postać głównej bohaterki Lilly. Poszukują także chłopaka 15-17 lat oraz chłopców w wieku 5-7 lat do ról drugoplanowych. Nabór odbędzie się  Sali Toastów w Trybunale Koronnym dnia 23 maja w godzinach 12-19.
Film jest koprodukcją polsko-niemiecko-izraelską. Polską stronę reprezentują Klaudia Śmieja i Beata Rzeźniczek z Madants . Film otrzymał wsparcie m.in. Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Zdjęcia planowane są na wiosnę 2018, w Polsce.
Historia dzieje się tuż po zakończeniu II Wojny Światowej. Opowiada o młodziutkiej Lilly, która towarzyszy tajemniczemu Josephowi w poszukiwaniach jego zaginionego synka. Reżyserką i scenarzystką jest Hagar Ben-Ashe, izraelska artystka. Jej pierwszy film "Włamywacz", miał światową premierę na festiwalu w Rotterdamie.

Castingi do filmu są organizowane w całej Polsce.