W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Konkurs

Prezydent Miasta Lublin, działając w imieniu Gminy Lublin, ogłasza Konkurs, którego przedmiotem jest przygotowanie (produkcja) materiału programowego  - filmu fabularnego, serialu telewizyjnego, filmu dokumentalnego lub filmu animowanego, przeznaczonego do emisji w telewizji lub w Internecie, związanego z Lublinem, który może się przyczynić do kulturalnej, turystycznej i gospodarczej promocji miasta, a także budowania jego pozytywnego wizerunku.

Warunkiem otrzymania wsparcia finansowego na produkcję filmową jest jej związanie z Lublinem poprzez tematykę, twórców, a przede wszystkim miejsce realizacji filmu. Na wyżej wymienione produkcje Gmina Lublin przeznacza ogólną kwotę 400 000 zł (czterysta tysięcy złotych) brutto.

Do pobrania