W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Konkurs plastyczny - 2019

Baner konkursowy

Już po raz siódmy Wydział Funduszy Europejskich Urzędu Miasta Lublin organizuje konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży Europejski Lublin oczami młodych artystów”. Konkurs, jak co roku ma za zadanie promować idee Unii Europejskiej, efekty realizacji projektów inwestycyjnych współfinansowanych z funduszy europejskich na terenie Gminy Lublin oraz wiedzę na temat funduszy europejskich wśród dzieci i młodzieży. Zważając na fakt, iż w bieżącym roku przypada Jubileusz 450–lecia zawarcia Unii Lubelskiej oraz 15-lecie członkostwa Polski w Unii Europejskiej, temat tegorocznej edycji to: „Od Unii Lubelskiej do Unii Europejskiej”.
Celem prac będzie ukazanie w formie artystycznej, jak wyglądał Lublin 450 lat temu, a jak dziś, po 15 latach członkostwa Polski w Unii Europejskiej.

 

Konkurs przewidziany jest dla uczniów lubelskich szkół:
klas  I – III oraz IV – VIII Szkół Podstawowych, a także dla klas III Gimnazjów .

Prace w formacie A3 należy złożyć najpóźniej do dnia 19 kwietnia w siedzibie Wydziału Funduszy Europejskich Urzędu Miasta Lublin, ul. Peowiaków 13, osobiście lub za pośrednictwem poczty.

Dla zwycięskich prac przewidujemy atrakcyjne i cenne nagrody.

 

Informacje przybliżające zakres tematyczny projektów inwestycyjnych znajdują się na naszej stronie internetowej.
Regulamin konkursu oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się w załączeniu.

 

Do pobrania

Zarządzenie Prezydenta Miasta.pdf
Zarządzenie nr 30/3/2019 Prezydenta Miasta Lublin z dnia 8 marca 2019 r. w sprawie ogłoszenia konkursu plastycznego „Europejski Lublin oczami młodych artystów” – edycja 2019, wprowadzenia Regulaminu Konkursu, powołania Komisji Konkursu oraz wprowadzenia Regulaminu pracy Komisji Konkursu
Regulamin konkursu.pdf
Do zapoznania się - Regulamin konkursu plastycznego
Formularz zgłoszeniowy do konkursu plastycznego.pdf
Do wydruku i wypełnienia - Formularz zgłoszeniowy do konkursu
Klauzula informacyjna.pdf
Do zapoznania się - Klauzula informacyjna
Regulamin pracy Komisji Konkursu.pdf
Regulamin pracy Komisji Konkursu