W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Logo Funduszy Europejskich, Flaga Rzeczpospolitej Polskiej, Logo Unii Europejskiej Europejskie Fundusze Strukturalne i Inwestycyjne

Kadry Nowoczesnego Lublina
Zasięg: międzynarodowy
Wartość całkowita: 285 288,87 PLN
Wartość dofinansowania z UE: 285 288,87 PLN
Okres finansowania programu: 2014-2020
Program: Erasmus
Priorytet: Mobilność Kadry Edukacji Dorosłych
Termin realizacji: 1.10.2019-31.12.2020
Tematyka: administracja publiczna, nauka i edukacja

Projekt zakłada udział 39 pracowników Urzędu Miasta Lublin w wyjazdach typu Job Shadowing (uczenie się pracy innych poprzez obserwację), umożliwiających pozyskanie dobrych praktyk oraz nabycie nowych umiejętności. 

W wyniku realizacji projektu nastąpi m.in.:

  • wzrost umiejętności językowych i komunikacyjnych u 39 pracowników UM Lublin;
  • zdobycie doświadczenia w radzeniu sobie w środowisku obcojęzycznym;
  • wzrost wiedzy na temat kultury i obyczajów kraju partnerskiego;
  • wzrost umiejętności w zakresie wymiany wiedzy i doświadczeń.

Kolejnym działaniem w ramach projektu będzie zagraniczne szkolenie 10 osób, połączone z warsztatami i wizją lokalną na temat budowania wizerunku marki miasta. W trakcie szkolenia osoby będą pracowały nad stworzeniem spójności komunikacji marketingowej na poziomie instytucji kulturalnych, turystycznych, okołoturystycznych i biznesowych. Głównym tematem seminarium ma być analiza inteligentnego wykorzystania nowoczesnych technologii oraz innowacyjnych systemów i programów z obszaru oferty turystycznej, kulturalnej i wsparcia biznesu, ułatwiających zarządzanie i współpracę instytucji publicznych.