W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Lublin 2016 - Europejska Stolica Kultury

Lublin 2016 - Europejska Stolica Kultury

Lublin 2016 - Europejska Stolica Kultury

Projekt: Jarosław Koziara

W związku z ubieganiem się Miasta Lublin o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury w 2016 roku, 1 września b.r. ruszyła pierwsza faza kampanii promocyjnej projektu. Była ona skierowana do mieszkańców Lublina, osób odwiedzających miasto oraz mieszkańców regionu lubelskiego.

Główne cele przedsięwzięcia to:

  • przekazanie informacji odnośnie starań miasta o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury (mieszkańcy Lublina i regionu odgrywają ważną rolę w rozpowszechnieniu tej idei w Polsce i Europie),
  • zachęcenie mieszkańców do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych Lublina oraz rozszerzenie ich wiedzy nt. aktualnych wydarzeń kulturalnych (m.in. poprzez promocję serwisu www.lublin2016.pl ),
  • uzyskanie poparcia wśród mieszkańców miasta dla idei projektu,
  • wzbudzenie poczucia dumy z Lublina jako miasta tętniącego życiem kulturalnym.

Szczegóły pierwszej fazy kampanii promocyjnej:

  • 1 – 15 września akcja billboardowa - 15 billboardów w Lublinie, 13 billboardów w regionie lubelskim (m.in. Świdnik, Kraśnik, Biała Podlaska).
    Partnerem akcji była Agencja Reklamowa „MAIK”.
    Projekt billboardu: Jarosław Koziara
  • 1 – 30 września ekspozycja na konstrukcjach reklamowych przy głównych trasach wjazdowych do miasta (6 lokalizacji).

Banner PIT 2022