W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Renesans inspiracji - kampania billboardowa

Renesans inspiracji - kampania billboardowa

Od 15 do 30 września, na ulicach siedmiu najwiekszych miast Polski (Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Poznania, Krakowa, Katowic i Białegostoku), pojawi się 300 billboardów promujących Lublin – Miasto Inspiracji.
Kampania outdoorowa o wartości 150 tys. złotych przeprowadzona zostanie w ramach nagrody Konkursu Złote Formaty, ufundowanej przez grupę Ströer Polska. Kontynuować będzie kampanię reklamową zrealizowaną w czerwcu, w warszawskim metrze, gdzie na ekranach infoscreen wyświetlane były rotacyjnie trzy 15-sekundowe filmy promujące miasto Lublin.
Hasło obu kampanii – Renesans inspiracji – nawiązuje do głównego przekazu promującego miasto. Lublin to miejsce, w którym dziedzictwo kulturowe wpływa na nasze codzienne życie. Historia zderza się ze współczesnością. Kształtuje tożsamość i wyjątkową duchowość miasta.


Działania promocyjne Lublina zostały doceniony w trzeciej edycji konkursu Złote Formaty (23.04.2009). Miasto zostało laureatem dwóch prestiżowych nagród w kategoriach: kampania outdoorowa (II miejsce) oraz specjalnej, Grand Prix, przyznawanej w tym roku po raz pierwszy!
 
Wygrana Lublina została uhonorowana cennymi nagrodami: dwiema kampaniami reklamowymi do zrealizowania na nośnikach Grupy Ströer: ogólnopolską kampanią outdoorową o wartości 150 tys. pln oraz kampanią o wartości 50 tys. pln na nowoczesnych nośnikach infoscreen w Warszawskim Metrze.