W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Tablica rejestracyjna z Lublina

Tablica rejestracyjna z Lublina

W 2009 roku, odbierając nowe tablice rejestracyjne w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta, lublinianie otrzymywali bezpłatnie  ramki do zamocowania na samochodzie. Są na nich elementy z sytemu identyfikacji wizualnej Lublin. Miasto inspiracji.

Autorem pomysłu na oryginalną promocję miasta jest czytelnik Kuriera Lubelskiego Bartłomiej Stępski, na co dzień strażnik lubelskiej Straży Miejskiej.

Urząd zamówił 2400 sztuk ramek na pierwszy etap akcji. Były one rozdawane chętnym w okresie od października do grudnia 2009 r. podczas rejestracji pojazdu. Urząd miasta szacował, że miesięcznie rozdanych zostanie około 800 sztuk.

Ramki otrzymały także samochody Straży Miejskiej oraz samochody służbowe UM.

Projekt i zamówienie przygotował Referat ds. Marketingu Miasta. Koordynacją dystrybucji zajął się Wydział Komunikacji UM. Ramki wykonała firma TABAL Spółka Jawna - producent tablic rejestracyjnych dla UM Lublin.

Koszt wykonania 2 400 sztuk: 6 954 zł brutto

Banner PIT 2022