W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Alicja Janosz

Ideą Koncertu Świątecznego jest radosne przeżywanie Świąt Bożego Narodzenia w pięknym otoczeniu lubelskich kościołów. Koncerty okraszone urokliwym światłem, nietypowymi instrumentami, a przede wszystkim plejadą gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej, już od kilku lat przenoszą nam wyjątkowy wymiar świętowania. Do tej pory na lubelskiej scenie świątecznej gościliśmy takich artystów jak: Ewa Bem, Ania Rusowicz w duecie z Markiem Piekarczykiem, Adam Stachowiak czy Zespół Trebunie-Tutki. W tym roku mamy okazję zaprosić Państwa na koncert Alicji Janosz z zespołem.

Alicja Janosz z zespołem

Alicja Janosz #idąświęta

29 grudnia, godzina 19.00, Bazylika o.o. Dominikanów w Lublinie

 

W tym roku mieszkańcy Lublina oraz ich goście maja szanse uczestniczyć w koncercie w wykonaniu Alicji Janosz wraz zespołem znakomitych muzyków, który odbędzie się w Bazylice Ojców Dominikanów. Koncert będzie wspaniała okazja aby poczuć niepowtarzalny i magiczny klimat Świąt Bożego Narodzenia. Wspaniałe opracowania tradycyjnych kolęd i pastorałek oraz specjalnie przygotowane na te okazje aranżacje idealnie wpiszą się w atmosferę Festiwalu Bożego Narodzenia. W świąteczno -noworocznym repertuarze artystki znajda się również największe światowe przeboje jak również autorskie utwory skomponowane specjalnie na świąteczny album artystki.

Zapraszamy do wzięcia udziału w pozostałych koncertach. Po więcej informacji przejdź do zakładki o koncertach
Nie zapomnijcie również sprawdzić harmonogramu kolędowania w szopce - przejdź do harmonogramu

PARTNER GŁÓWNY

Partner-główny-Inter-Broker

Partnerzy

Partner-Totalizator-sportowy

Partner-Lumina-Park

Partner-El-MAX

Partner-LPEC

Partner-MPWiK-Lublin

Partner-MPK-Lublin

Partner-Regionalna-Dyrekcja-Lasów-Państwowych-w-Lublinie.

Partner-Apis-Lublin

Partner-Vivo-Lublin

ORGANIZATORZY

Organizator-Miasto-Lublin

Organizator LOT Metropolia Lublin