W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Konkurs dla przedszkoli

Konkurs

Święta Bożego Narodzenia są niezapomnianym czasem, w szczególności dla najmłodszych. Kontynuując tradycję lat ubiegłych w ramach Festiwalu Bożego Narodzenia organizowany jest konkurs plastyczny skierowany do dzieci z wszystkich przedszkoli na terenie miasta Lublin. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest „Mikołaj oczami dzieci”, której przygotowanie daje możliwość wspólnej, zbliżającej do siebie pracy. Ze względu na długi czas ekspozycji każda z prac konkursowych powinna być wykonana dowolną techniką, z dowolnych materiałów, z wyłączeniem materiałów, które znacząco obniżają jej trwałość.

Celem Konkursu jest upowszechnianie kultury i tradycji związanej ze Świętami Bożego Narodzenia, propagowanie kultury i sztuki wśród dzieci, a także rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych oraz wrażliwości artystycznej przedszkolaków.

Nagrodą główną w Konkursie są warsztaty bębniarskie organizowane w placówce przedszkolnej zwycięskiej grupy. Wszystkie prace konkursowe zostaną zaprezentowane w dniach 18 grudnia 2023 r. - 8 stycznia 2024 r., w jednej z lubelskich galerii handlowych.

Zapraszamy do składania prac w dniach 7 - 12 grudnia 2023 r. w biurze referatu ds. marketingu miasta, Rynek 8 (I piętro).

Wszelkie szczegóły znajdują się w Regulaminie Konkursu, będącym załącznikiem do Zarządzenia Prezydenta w sprawie ogłoszenia konkursu plastycznego - przejdź do strony z zarządzeniem
 

PARTNER GŁÓWNY

Partner-główny-Inter-Broker

Partnerzy

Partner-Totalizator-sportowy

Partner-Lumina-Park

Partner-El-MAX

Partner-LPEC

Partner-MPWiK-Lublin

Partner-MPK-Lublin

Partner-Regionalna-Dyrekcja-Lasów-Państwowych-w-Lublinie.

Partner-Apis-Lublin

Partner-Vivo-Lublin

ORGANIZATORZY

Organizator-Miasto-Lublin

Organizator LOT Metropolia Lublin