W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Konkurs dla przedszkoli

Konkurs


Święta Bożego Narodzenia w naszym mieście, jak co roku, tworzą niezapomniany i magiczny klimat. Chcąc zaangażować najmłodszych mieszkańców naszego miasta w aktywne poznawanie świątecznych tradycji, Kancelaria Prezydenta zorganizowała kolejną już edycję bożonarodzeniowego konkursu plastycznego. Tematem przewodnim tegorocznego konkursu było stworzenie świątecznego anioła, wykonanego dowolną techniką z wyłączeniem materiałów, które znacząco obniżają jego trwałość. Do konkursu zapraszono dzieci z wszystkich przedszkoli znajdujących się na terenie Lublina. Prace przyjmowane były w dniach 10 - 14 grudnia 2021 r. Wszelkie szczegóły znajdują się w Regulaminie Konkursu, będącym załącznikiem do Regulamin Konkursu Zał. do Zarządzenia Prezydenta Miasta nr 67/11/2021 z dnia 29 listopada 2021 r.

Spośród wykonanych prac Komisja Konkursowa wybrała laureata oraz przyznała dwa wyróżnienia. Główną nagrodą w Konkursie jest udział w warsztatach piekarniczych sponsorowanych przez firmę EUROPIEK. Ponadto wszyscy wyróżnieni zostaną zaproszeni do Ratusza na uroczyste wręczenie dyplomów i drobnych upominków.

Wszystkie zgłoszone prace prezentowane są wystawie w Galerii VIVO w dniach: 17.12.2021 - 7.01.2022.

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.


W tegorocznej edycji Świątecznego Konkursu Plastycznego "Świąteczny Anioł" udział wzięło 15 publicznych i niepublicznych przedszkoli z Lublina.

Wyniki konkursu.

Świąteczne Aniołki Zwycięskie prace

I miejsce - Przedszkole nr 22 w Lublinie, ul. Wyścigowa 29. Praca dzieci wykonana pod przewodnictwem Pani Agnieszki Choduń i Ewy Nazarkiewicz.

Aniołek_2

II miejsce - zajęło Przedszkole nr 4, ul. Niecała 1. Praca została wykonana pod opieką Pani Niny Antoszek.

Aniołek_9

III miejsce - zajęło Przedszkole nr 59, ul. Niepodległości 12A. Praca została wykonana pod opieką Pani Anety Sitnik.

Aniołek_13


Sponsorem nagrody głównej jest firma EUROPIEK:
Logo firmy Europiek

Prace plastyczne dzieci z lubelskich przedszkoli przygotowane w ramach konkursu "Świąteczny Anioł". 

Powiązane galerie:

Wręczenie nagrody głównej

Święta Bożego Narodzenia w naszym mieście, jak co roku, tworzą niezapomniany i magiczny klimat. Chcąc zaangażować najmłodszych mieszkańców naszego miasta w aktywne poznawanie świątecznych tradycji, Kancelaria Prezydenta zorganizowała kolejną już edycję bożonarodzeniowego konkursu plastycznego. Tematem przewodnim tegorocznego konkursu było stworzenie świątecznego anioła. Do konkursu zaproszone zostały dzieci z wszystkich lubelskich przedszkoli.

Spośród wykonanych prac Komisja Konkursowa dokonała oceny wg następujących kryteriów: walory artystyczne, zgodność z tematyką konkursu oraz oryginalność. Wybrano jedną pracę zwycięską oraz dwa wyróżnienia. Główną nagrodą w Konkursie jest udział w warsztatach piekarniczych, z których każdy uczestnik zabiera swoje piekarnicze dzieło. Warsztaty sponsorowane są przez firmę EUROPIEK.

Wszystkie zgłoszone prace zostały zaprezentowane na wystawie w Galerii VIVO w dniach: 17.12.2021 – 07.01.2022r.

I MIEJSCE zdobyło Przedszkole nr 22, grupa II „SŁONECZKA”

Nauczyciele prowadzący: Agnieszka Choduń, i Ewa Nazarkiewicz

Wyróżnienia otrzymały dwa Przedszkola:

1) Przedszkole nr 4 (grupa UU, 4i p-latki) pod przewodnictwem Pani Niny Antoszek

2) Przedszkole nr 59 (grupa III i IV, 5-6-latki) pod przewodnictwem Pani Anety Sitnik.

Wszystkim przedszkolakom oraz ich wychowawcom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie oraz zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.

Warsztaty piekarnicze - Nagroda główna.

Dzieci z Przedszkola nr 22 w Lublinie - Laureaci I miejsca, konkursu dla przedszkoli "Świąteczny Anioł", podczas warsztatów piekarniczych sponsorowanych przez firmę EUROPIEK - nagrody głównej.

Partnerzy główni

Partnerzy główni

Partnerzy

Partnerzy