W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Mieszkańcy dla mieszkańców

Mieszkańcy dla mieszkańców

Mieszkancy

Święta Bożego Narodzenia to okazja do rodzinnego świętowania, ale także czas, który szczególnie skłania do rozsiewania radości i dobra. Doskonale to wiedzą dzieci z Przedszkola nr 5 w Lublinie, dla których Boże Narodzenie jest okazją do podarowania uśmiechu osobom, zamieszkującym w ich najbliższym otoczeniu. Dzięki zaangażowaniu dzieci i ich opiekunów, Przedszkole przygotowuje kartki świąteczne i jasełka dla Seniorów oraz osób samotnych, zamieszkujących w okolicy Przedszkola. Nie zapominają również o chorych dzieciach z Dziecięcego Szpitala Klinicznego, przygotowując dla nich prezenty w postaci własnoręcznie wykonanych breloczków. Znajdują również czas dla własnych babć i rodziców, przygotowując z nimi koncert kolęd czy wypieki pierniczków.


Jeżeli chcesz przyłączyć się rozsiewania uśmiechu, wystarczy, że przystaniesz na chwilę i rozejrzysz się - być może wokół Ciebie również są osoby, którym warto podarować chwilę uwagi. Z pomocą może przyjść nasz Anioł Inspiracji, którego znajdziesz tutaj  – podaruj go wybranej osobie i spraw, aby radość zagościła na jego twarzy.