W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Orszak Św. Mikołaja

Orszak

Zapraszamy do wzięcia udziału w Orszaku Świętego Mikołaja, organizowanego przez Parafię pw. św. Mikołaja:

Po raz dziesiąty w historii Lublina w dniu 3 grudnia 2023 r. w niedzielę odbędzie się Orszak Świętego Mikołaja, który przejdzie ulicami miasta. Lubelski orszak ma być świętem radości, do którego zostali zaproszeni uczniowie z okolicznych szkół, parafianie oraz mieszkańcy Lublina.

Ma to być barwny korowód. Św. Mikołaj będzie niósł worek prezentów, odwiedzi między innymi dzieci w Domu Dziecka przy ul. Sierocej, ul. Dymowskiego i ul. Słowikowskiego, a także małych pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego przy ul. Gębali oraz dzieci niepełnosprawne i niewidome w Specjalistycznym Ośrodku Wychowawczym przy ul. Hirszfelda.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 13:30 na Rynku Głównym Starego Miasta Lublina występem różnych zespołów dziecięcych z udziałem gwiazd muzyki rozrywkowej. A następnie po występach nastąpi wyjście barwnego orszaku i przemarsz ulicami: Królewska, Lubartowska, Czwartek, Szkolna, Słowikowskiego i zakończy na placu przed kościołem św. Mikołaja.

Więcej informacji na stronie Orszaku Świętego Mikołaja - przejdź do strony

PARTNER GŁÓWNY

Partner-główny-Inter-Broker

PARTNERZY

Partner-Lumina-Park

Partner-El-MAX

Partner-LPEC

Partner-MPWiK-Lublin

Partner-MPK-Lublin

Partner-Regionalna-Dyrekcja-Lasów-Państwowych-w-Lublinie.

Partner-Apis-Lublin

Partner-Vivo-Lublin

ORGANIZATORZY

Organizator-Miasto-Lublin

Organizator LOT Metropolia Lublin