W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Przepisy świąteczne

Inspiracje

Czas Świąt nieodłącznie kojarzy nam się także z aromatami przygotowywanych potraw i wypieków.
W ramach projektu Lubelskie Inspiracje Świąteczne wspólnie z Miejscami Inspiracji (Edycja 2019-2020) oraz Orchideli zapraszamy do przygotowania świątecznych potraw wg specjalnie opracowanych przepisów.

2 pi er banner Piernik z gotowaną gruszką - 2PiEr Piernik Lubelski podany z gotowaną gruszką, mleczną kruszonką, sosem śliwkowym oraz lodami miodowo orzechowymi. Sprawdź przepis.
chapter one banner Tatar z łososia wędzonego - CHAPTER ONE Tatar z organicznego łososia wędzonego z burakiem, musem ze śliwki węgierki oraz jabłkami w occie. Sprawdź przepis.
kawiarnia między słowami banner Grzany miód - MIĘDZY SŁOWAMI Grzany miód. Sprawdź przepis.
parzona banner Pierogi drożdżowe na sianku z pora - PARZONA Pierogi drożdżowe z kapusta i grzybami na sianku z pora. Sprawdź przepis.
perłowa pijalnia piwa banner Filet z karpia w migdałach - PERŁOWA Filet z karpia w migdałach z pieczarkami, placki z kaszy gryczanej, sos z gruszki. Sprawdź przepis.
16 stołów banner Sandacz pieczony - 16 stołów Filet z karpia pieczony w klarowanym maśle z chrzanem i sosem z kaszy gryczanej. Sprawdź przepis.
restauracja ego banner pierogi z gorzką czekoladą - ALTER Pierogi z gorzką czekoladą. Sprawdź przepis.
mandragora banner Karp po żydowsku - MANDRAGORA Karp po żydowsku - gefilte fisz. Sprawdź przepis.
trybunalska city pub banner Tarta z wedzonym karpiem_TRYBUNALSKA Tarta z wędzonym karpiem, borowikami i twarogiem. Sprawdź przepis.
Orchideli Orchideli_Pierniki Pierniki lubelskie. Sprawdź przepis.

 

Do pobrania

PARTNER GŁÓWNY

Partner-główny-Inter-Broker

Partnerzy

Partner-Totalizator-sportowy

Partner-Lumina-Park

Partner-El-MAX

Partner-LPEC

Partner-MPWiK-Lublin

Partner-MPK-Lublin

Partner-Regionalna-Dyrekcja-Lasów-Państwowych-w-Lublinie.

Partner-Apis-Lublin

Partner-Vivo-Lublin

ORGANIZATORZY

Organizator-Miasto-Lublin

Organizator LOT Metropolia Lublin