W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Zimowa potańcówka

Potancowka

Potańcówka na lodzie w świątecznych swetrach. To nowa świąteczna propozycja – nie tylko dla mieszkanców Lublina. Po świątecznym biesiadowaniu czas ruszyć od stołu, włożyć na nogi łyżwy, zabrać z domu swetry zimowe (najlepiej z akcentami świątecznymi) oraz dobry humor i wspólnie bawić się na lodzie w rytm szlagierów z najlepszych potancówek.

Potancówka stanowi niecodzienną okazję do świątecznego spotkania się z przyjaciółmi w miejscu innym niż standardowe miejsca rodzinnych spacerów. Na przekór zimowej aurze, z pewnością będzie bardzo gorąco. Światła lasera, DJ i świąteczne hity na lodowej tafli dostarczą niezapomnianych wspomnień! 

Do zobaczenia!  28 grudnia (sobota)

17:15-18:30 Świąteczna potańcówka na lodowisku Icemania cz. 1
18:30-19:00 Przerwa techniczna
19:00-21:00 Świąteczna potańcówka na lodowisku Icemania cz. 2 (odpalamy kolorowe światła)
Przez cały dzień: specjalna, świąteczna aranżacja lodowiska i konkursy ze świątecznymi nagrodami.

Bilety do nabycia w kasach lodowiska przed imprezą. Wjazd na każdą z części imprezy 16 zł. Dla osób w świątecznych swetrach 10 zł.
Promocyjna cena obowiązuje przez cały dzień 28.12 dla wszystkich w świątecznym stroju.

Impreza odbędzie się na lodowisku Icemania przy Al. Zygmuntowskich.