Czwartek, 23 maja 2019 r. |
|||||
Data |Miejsce| GRUPA | Reprezentacja |
godz. spotkania wynik |
Reprezentacja | ||
23 maja 2019 ARENA Lublin GRUPA A |
Tahiti |
18:00 0-3 |
Senegal | ||
23 maj 2019 Gdynia |
Meksyk |
18:00 1-2 |
Włochy | ||
23 maja 2019 Łódź |
Polska |
20:30 0-2 |
Kolumbia | ||
23 maja 2019 Bydgoszcz Grupa B |
Japonia |
20:30 1-1 |
Ekwador | ||
Piątek 24 maja |
|||||
24 maja 2019 Tychy Grupa D |
Katar |
18:00 0-4 |
Nigeria | ||
24 maja 2019 ARENA Lublin GRUPA C |
Honduras |
18:00 0-5 |
Nowa Zelandia | ||
24 maja 2019 Łódź Grupa C |
Urugwaj |
20:30 3-1 |
Norwegia | ||
24 maja 2019 Bielsko-Biała Grupa D |
Ukraina |
20:30 2-1 |
USA | ||
Sobota 25 maja |
|||||
25 maja 2019 Bydgoszcz Grupa E |
Panama |
18:00 1-1 |
Mali | ||
25 maja 2019 Bielsko-Biała Grupa F |
Portugalia |
15:30 1-0 |
Korea Południowa | ||
25 maja 2019 Gdynia Grupa E |
Francja |
18:00 2-0 |
Arabia Saudyjska | ||
25 maja 2019 Tychy Grupa F |
Argentyna |
20:30 5-2 |
RPA | ||
Niedziela 26 maja |
|||||
26 maja 2019 Gdynia Grupa B |
Meksyk |
15:30 0-3 |
Japonia | ||
26 maja 2019 Bydgoszcz Grupa B |
Ekwador |
18:00 0-1 |
Włochy | ||
26 maja 2019 ARENA Lublin GRUPA C |
Senegal |
18:00 2-0 |
Kolumbia | ||
26 maja 2019 Łódź Grupa A |
Polska |
20:30 5-0 |
Tahiti | ||
Poniedziałek 27 maja |
|||||
27 maja 2019 Tychy Grupa D |
Katar |
18:00 0-1 |
Ukraina | ||
27 maja 2019 ARENA Lublin GRUPA C |
Honduras |
18:00 0-2 |
Urugwaj | ||
27 maja 2019 Bielsko-Biała Grupa D |
USA |
20:30 2-0 |
Nigeria | ||
27 maja 2019 Łódź Grupa C |
Norwegia |
20:30 0-2 |
Nowa Zelandia | ||
Wtorek 28 maja |
|||||
28 maja 2019 Bielsko-Biała Grupa F |
Portugalia |
18:00 0-2 |
Argentyna | ||
28 maja 2019 Bydgoszcz Grupa E |
Panama |
18:00 0-2 |
Francja | ||
28 maja 2019 Tychy Grupa F |
RPA |
20:30 0-1 |
Korea Południowa | ||
28 maja 2019 Gdynia Grupa E |
Arabia Saudyjska |
20:30 3-4 |
Mali | ||
Środa 29 maja |
|||||
29 maja 2019 Gdynia Grupa B |
Ekwador |
18:00 1-0 |
Meksyk | ||
29 maja 2019 Bydgoszcz Grupa B |
Włochy |
18:00 0-0 |
Japonia | ||
29 maja 2019 ARENA Lublin |
Kolumbia |
20:30 6-0 |
Tahiti | ||
29 maja 2019 Łódź Grupa A |
Senegal |
20:30 0-0 |
Polska | ||
Czwartek 30 maja |
|||||
30 maja 2019 Łódź Grupa C |
Nowa Zelandia |
18:00 0-2 |
Urugwaj | ||
30 maja 2019 ARENA Lublin GRUPA C |
Norwegia |
18:00 12-0 |
Honduras | ||
30 maja 2019 Bielsko-Biała Grupa D |
Nigeria |
20:30 1-1 |
Ukraina | ||
30 maja 2019 Tychy Grupa D |
USA |
20:30 0-0 |
Katar | ||
Piątek 31 maja |
|||||
31 maja 2019 Gdynia Grupa E |
Mali | 18:00
2:3 |
Francja | ||
31 maja 2019 Bydgoszcz Grupa E |
Arabia Saudyjska | 18:00
1:2 |
Panama | ||
31 maja 2019 Tychy Grupa F |
Korea Południowa | 20:30
2:1 |
Argentyna | ||
31 maja 2019 Bielsko-Biała Grupa F |
RPA | 20:30
1:1 |
Portugalia | ||
Przejdź do informacji dotyczących fazy pucharowej na stronie Mistrzostw FIFA U-20 Polska 2019. |