W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wybrane wydarzenia obchodów 450-lecia Unii Lubelskiej

Wybrane wydarzenia obchodów 450-lecia Unii Lubelskiej

Program obchodów „Od Unii Lubelskiej do Unii Europejskiej” obejmuje organizację m. in. szeregu wydarzeń kulturalnych, koncertów, wystaw, spektakli i konferencji, organizowanych w ciągu roku. Główne obchody zostały zaplanowane na okres 1 maja – 1 lipca 2019 roku, obejmując zasięgiem dwie ważne rocznice: 15-lecie wstąpienia Polski do Unii Europejskiej (1 maja) oraz 450-lecie podpisania Unii Lubelskiej (1 lipca). W organizację wydarzeń aktywnie włączyły się miasta partnerskie i zaprzyjaźnione, lubelskie szkoły i uczelnie oraz wiele instytucji naukowych i kulturalnych w kraju i za granicą.

Program obchodów Świętujemy Unię:
https://lublin.eu/lublin/unia-lubelska/aktualnosci/swietujemy-unie-glowne-obchody-450-lecia-zawarcia-unii-lubelskiej,30,4065,1.html

 

GŁÓWNE OBCHODY - UNIA NARODÓW, KULTUR, LUDZI

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE

Banner Rozlicz PIT