W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Znakowanie projektów

Banner znakowanie

Logo Lublin Miasto Inspiracji Logo Lublin Miasto Inspiracji jest jedynym, obok herbu Miasta Lublin, dopuszczonym do stosowania w komunikacji marketingowej urzędu znakiem graficznym Miasta Lublin. Stanowi własność Miasta Lublin i podlega ochronie. System identyfikacji wizualnej określa zasady konstrukcji znaku, dopuszczalne formy i warianty. Logo jest znakiem NADRZĘDNYM w komunikacji marketingowej.

Zasady znakowania logo Lublin Miasto Inspiracji znajdują się w Systemie Identyfikacji Wizualnej na stronie internetowej lublin.eu https://lublin.eu/lublin/marketing-miasta/marka-lublin/system-identyfikacji-wizualnej


Znak Lublin 700 W roku 2017 z okazji Jubileuszu obchodów 700-lecia miasta Lublin, opracowany został dodatkowy znak, uzupełniający logo miasta. Funkcjonował on w materiałach drukowanych, wydawnictwach, reklamach, na gadżetach, które były produkowane z okazji jubileuszu.
Znak Inspiruje nas wolność W roku 2018 z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości opracowany został również dodatkowy znak, uzupełniający logo miasta. Funkcjonował on w materiałach drukowanych, wydawnictwach, reklamach, na gadżetach, które były produkowane z okazji obchodów.
Znak 450 lat Unii Lubelskiej

W roku 2019 z okazji Obchodów 450 lecia Unii Lubelskiej opracowany został dodatkowy znak, uzupełniający logo miasta. Funkcjonować będzie, adekwatnie do lat poprzednich, w materiałach drukowanych, wydawnictwach, reklamach, na gadżetach produkowanych z okazji obchodów.

Do pobrania:

Znakowanie Instrukcja Manual 2019. Znakowanie projektów w ramach obchodów.pdf

Ikona pion  Ikona poziom

Sygnet jpg eps pdf PL.zip
Sygnet jpg eps pdf EN.zip
Sygnet jpg eps pdf UK.zip

450 LU Herb pion  450 LU Herb poziom

Herb jpg eps pdf PL.zip
Herb jpg eps pdf EN.zip
Herb jpg eps pdf UK.zip