W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Harmonogram spotkań

Mecze

Czwartek, 23 maja 2019 r.

Data |Miejsce| GRUPA Reprezentacja

godz. spotkania


wynik

Reprezentacja
23 maja 2019
ARENA Lublin

GRUPA A
Tahiti Tahiti

18:00


0-3

Flaga Senegalu Senegal

23 maj 2019 Gdynia
Grupa B

Meksyk Meksyk

18:00


1-2

Włochy Włochy

23 maja 2019 Łódź
Grupa A

Polska Polska

20:30


0-2

Flaga Kolumbii Kolumbia
23 maja 2019 Bydgoszcz
Grupa B
 
Japonia Japonia

20:30


1-1

Flaga Ekwadoru Ekwador

Piątek 24 maja

24 maja 2019 Tychy
Grupa D
Katar Katar

18:00


0-4

Flaga Nigerii Nigeria
24 maja 2019 ARENA Lublin
GRUPA C
Honduras Honduras

18:00


0-5

Nowa Zelandia Nowa Zelandia
24 maja 2019 Łódź
Grupa C
Urugwaj Flaga Urugwaju

20:30


3-1

Norwegia Norwegia
24 maja 2019 Bielsko-Biała
Grupa D
Ukraina Ukraina

20:30


2-1

USA USA

Sobota 25 maja

25 maja 2019 Bydgoszcz
Grupa E
Panama Panama

18:00


1-1

Flaga Mali Mali
25 maja 2019 Bielsko-Biała
Grupa F
Portugalia Portugalia

15:30


1-0

Korea pd Korea Południowa
25 maja 2019 Gdynia
Grupa E
Francja Francja

18:00


2-0

Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska
25 maja 2019 Tychy
Grupa F
Argentyna Flaga Argentyny

20:30


5-2

Flaga RPA RPA

Niedziela 26 maja

26 maja 2019
Gdynia

Grupa B
Meksyk Meksyk

15:30


0-3

Japonia Japonia
26 maja 2019 Bydgoszcz
Grupa B
Ekwador Flaga Ekwadoru

18:00


0-1

Włochy Włochy
26 maja 2019 ARENA Lublin
GRUPA C
Senegal Flaga Senegalu

18:00


2-0

Flaga Kolumbii Kolumbia
26 maja 2019 Łódź
Grupa A
Polska Polska

20:30


5-0

Tahiti Tahiti

Poniedziałek 27 maja

27 maja 2019 Tychy
Grupa D
Katar Katar

18:00


0-1

Ukraina Ukraina
27 maja 2019 ARENA Lublin
GRUPA C
Honduras Honduras

18:00


0-2

Flaga Urugwaju Urugwaj
27 maja 2019 Bielsko-Biała
Grupa D
USA USA

20:30


2-0

Flaga Nigerii Nigeria
27 maja 2019 Łódź
Grupa C
Norwegia Norwegia

20:30


0-2

Nowa Zelandia Nowa Zelandia

Wtorek 28 maja

28 maja 2019 Bielsko-Biała
Grupa F
Portugalia Portugalia

18:00


0-2

Flaga Argentyny Argentyna
28 maja 2019 Bydgoszcz
Grupa E
Panama Panama

18:00


0-2

Francja Francja
28 maja 2019 Tychy
Grupa F
RPA Flaga RPA

20:30


0-1

Korea pd Korea Południowa
28 maja 2019 Gdynia
Grupa E
Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska

20:30


3-4

Flaga Mali Mali

Środa 29 maja

29 maja 2019 Gdynia
Grupa B
Ekwador Flaga Ekwadoru

18:00


1-0

Meksyk Meksyk
29 maja 2019 Bydgoszcz
Grupa B
Włochy Włochy

18:00


0-0

Japonia Japonia

29 maja 2019 ARENA Lublin
GUPA A

Kolumbia Flaga Kolumbii

20:30


6-0

Tahiti Tahiti
29 maja 2019 Łódź
Grupa A
Senegal Flaga Senegalu

20:30


0-0

Polska Polska

Czwartek 30 maja

30 maja 2019 Łódź
Grupa C
Nowa Zelandia Nowa Zelandia

18:00


0-2

Flaga Urugwaju Urugwaj
30 maja 2019 ARENA Lublin
GRUPA C
Norwegia Norwegia

18:00


12-0

Honduras Honduras
30 maja 2019 Bielsko-Biała
Grupa D
Nigeria Flaga Nigerii

20:30


1-1

Ukraina Ukraina
30 maja 2019 Tychy
Grupa D
USA USA

20:30


0-0

Katar Katar

Piątek 31 maja

31 maja 2019 Gdynia
Grupa E
Mali Flaga Mali 18:00
2:3
Francja Francja
31 maja 2019 Bydgoszcz
Grupa E
Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska 18:00
1:2
Panama Panama
31 maja 2019 Tychy
Grupa F
Korea Południowa Korea pd 20:30
2:1
Flaga Argentyny Argentyna
31 maja 2019 Bielsko-Biała
Grupa F
RPA Flaga RPA 20:30
1:1
Portugalia Portugalia
Przejdź do informacji dotyczących fazy pucharowej na stronie Mistrzostw FIFA U-20 Polska 2019.

 

Do pobrania

Harmonogram spotkań.pdf
Oficjalny terminarz Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. 24 zespoły będą rywalizować o tytuł od 23 maja do 15 czerwca.

Parnerzy FIFA

Partnerzy FIFA