W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Welcome 2013

 

Złoty Trójkąt Efektywności Briefu - nagroda

W 2013 roku Carnaval Sztukmistrzów zwyciężył w prestiżowym konkursie Welcome 2013 – Pierwszym Międzynarodowym Festiwalu Marketingu Miejsc.
Zamysłem Konkursu Festiwalu jest wyróżnienie projektów, które nie tylko promują dane miasto czy region, ale w wyjątkowy sposób tworzą jego markę, angażując do współpracy wiele podmiotów – samorząd, lokalny biznes czy uczelnię. Doceniane były wszelkie inicjatywy, dzięki którym miasto rozwija się i pozytywnie zmienia, a efekty tych działań zauważalne są przez cały rok.

Carnaval Sztukmistrzów pokonał wiele znakomitych projektów konkurencyjnych, które poddane zostały złożonej ocenie przez niezależną radę profesjonalistów skupiającą ekspertów biznesu, marketingu i mediów. Jury podejmując decyzje wzięło pod uwagę takie kryteria, jak partnerstwo przy realizacji projektu, wpływ projektu na rozwój regionu, kreatywność i innowacyjność, sposoby realizacji celu, czy w końcu dobór efektywnych narzędzi i kanałów komunikacji. Dużą uwagę przywiązano również do stopnia realizacji celu mierzonego poprzez porównanie celów postawionych przed rozpoczęciem działania z wynikami uzyskanymi po jego realizacji. W przypadku Carnavalu komisja szczególnie doceniła twórczą współpracę miasta, biznesu i kultury, która zaowocowała stworzeniem oryginalnego projektu wpisującego się w długofalową strategię marki Lublin. Miasto Inspiracji.

- Naszą największą siłą w budowaniu marki jest konsekwencja i współpraca z wyjątkowymi ludźmi mieszkającymi w Lublinie, lokalnymi stowarzyszeniami, ośrodkami akademickimi i biznesem. Liczymy, że nasz wysiłek będzie miał dalsze przełożenie na integrację lokalnych środowisk oraz rosnące zainteresowanie naszym miastem wśród turystów i inwestorów – mówił Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin

Nagroda w konkursie Welcome 2013 jest jedynym na rynku wyróżnieniem przyznawanym działom marketingowym za konsekwentną współpracę w ramach tzw. Trójkąta Efektywności Briefu zakładającą współpracę administracji publicznej z uczelniami oraz biznesem, przy wsparciu ekspertów marketingu na rzecz budowy silnej marki miejsca.

- Z nieskrywaną przyjemnością i ogromną dumą odbieram dzisiaj tę prestiżową nagrodę, którą wyróżniony został Carnaval Sztukmistrzów. Cieszymy się z tego zaszczytu, bo to dowód uznania profesjonalistów w zakresie marketingu miejsc nie tylko dla formuły i sposobu realizacji tego wyjątkowego wydarzenia, ale również dla naszego podejścia do wdrażania marki Lublin. Miasto Inspiracji – mówiła w dniu odbierania nagrody Katarzyna Mieczkowska-Czerniak, ówczesny z-ca Prezydenta Miasta Lublin.