W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Aktualności

"Odkrywanie przeszłości dla przyszłości" - wykład gościnny architekta... Foto

"Odkrywanie przeszłości dla przyszłości" - wykład gościnny architekta Andrzeja Bulandy

07.10.201510:59
Wydział Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej serdecznie zaprasza na wykład " Odkrywanie przeszłości dla przyszłości”, który wygłosi architekt Andrzej Bulanda, współwłaściciele pracowni Bulanda i Mucha Architekci.
czytaj więcej "Odkrywanie przeszłości dla przyszłości" - wykład gościnny architekta Andrzeja Bulandy
Park Ludowy przejdzie odnowę Foto

Park Ludowy przejdzie odnowę

22.09.201509:26
Gotowe są wstępne założenia zagospodarowania terenu Parku Ludowego, który po rewitalizacji stanie się parkiem aktywnej rekreacji. Spójna wizja zawiera propozycje rozwiązań promujących aktywny styl życia i zachęcających do odwiedzania parku. Projekt został zgłoszony do realizacji w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych nowej perspektywy finansowej UE.
czytaj więcej Park Ludowy przejdzie odnowę
„Kodeks reklamowy” dla Lublina Foto

„Kodeks reklamowy” dla Lublina

22.09.201509:23
Miasto rozpoczyna prace nad uchwałą regulującą możliwości reklamowania się w przestrzeni publicznej. Jest to możliwe dzięki przyjętej we wrześniu ustawie krajobrazowej dającej miastom większe kompetencje w zakresie ochrony krajobrazu.
czytaj więcej „Kodeks reklamowy” dla Lublina
Wystawa fotografii "Był sobie przemysłowy Lublin" Foto

Wystawa fotografii "Był sobie przemysłowy Lublin"

18.09.201509:33
Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Lublinie zaprasza 19 września na spotkanie dotyczące dawnych obiektów przemysłowych w Lublinie.
czytaj więcej Wystawa fotografii "Był sobie przemysłowy Lublin"

Lublin coraz bliżej rewitalizacji Podzamcza

14.05.201515:15
Projekt miejscowego planu zagospodarowania rejonu Podzamcza nie wymaga ponownego wyłożenia do wglądu publicznego i zostanie skierowany do uchwalenia przez Radę Miasta na najbliższej sesji (21 maja). Mając gotowy dokument planistyczny Lublin będzie mógł się starać o dofinansowanie projektu rewitalizacji tego obszaru w ramach konkursu Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju na modelową rewitalizację miast. Czas na złożenie wniosków upływa z końcem czerwca.
czytaj więcej Lublin coraz bliżej rewitalizacji Podzamcza