W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konsultacje społeczne w obszarze ul. Lubartowskiej i dawnego Podzamcza

Konsultacje społeczne w obszarze ul. Lubartowskiej i dawnego Podzamcza
01.03.201810:08

Prezydent Miasta Lublin ogłasza konsultacje społeczne z mieszkańcami Miasta Lublin w przedmiocie wdrożenia małych aktywności inwestycyjnych mających na celu poprawę jakości wybranych przestrzeni publicznych w obszarze ul. Lubartowskiej i dawnego Podzamcza w ramach projektu „Rewitalizacja obszaru ul. Lubartowskiej i dawnego Podzamcza w Lublinie poprzez ożywienie gospodarcze obszaru za pomocą zintegrowanej poprawy zarządzania zasobem komunalnym, działań społecznych i poprawy stanu zabudowy zabytkowej – uzupełnienie Programu Rewitalizacji Lublina dla wskazanego obszaru”

1. Przedmiot konsultacji społecznych:
Projekt nr 1 - „Uatrakcyjnienie przestrzeni publicznej mieszczącej się przy ul. Lubartowskiej 31”;
Projekt nr 2 - „Uatrakcyjnienie przestrzeni publicznej mieszczącej się przy ul. Lubartowskiej 33”.
Projekt nr 3 - „Uatrakcyjnienie przestrzeni publicznej mieszczącej się przy ul. Lubartowskiej 28”
2. Cel konsultacji społecznych:
Celem konsultacji społecznych jest:
Włączenie społeczności lokalnej w realizację niewielkich inwestycji na obszarze rewitalizowanym, poprzez działania zagospodarowujące niewielkie otwarte przestrzenie miejskie (np.: nasadzenia, niewielkie elementy architektury miejska, mebli miejskich, itd.).
3. Termin konsultacji społecznych:
Konsultacje społeczne trwają od 8 marca 2018 r. do 21 marca 2018 r.
4. Formy konsultacji społecznych:
1) przyjmowanie opinii i wniosków na piśmie, które należy przesłać w formie elektronicznej na adres: w terminie od 8 marca 2018 r. do 21 marca 2018 r.;
2) spotkanie otwarte z mieszkańcami odbędzie się 15 marca 2018 r. w godz. 16:00 – 17:00 w sali nr 3 w Ratuszu Miasta Lublin przy Placu Króla Władysława Łokietka 1 w Lublinie.
5. Komórka organizacyjna Urzędu Miasta Lublin wyznaczona do przeprowadzenia konsultacji społecznych:
Wydział Projektów Nieinwestycyjnych Urzędu Miasta Lublin
ul. Okopowa 11, 20-022 Lublin
6. Inne niezbędne informacje:
1) Wszelkie dodatkowe informacje będą publikowane na stronie www.lublin.eu.
2) W przypadku potrzeby organizacji dodatkowych form konsultacji informacje na ten temat będą publikowane w sposób przewidziany w uchwale nr 722/XXVIII/2017 Rady Miasta Lublin z dnia 30 marca 2017 r. w sprawie trybu i zasad przeprowadzania konsultacji społecznych z Mieszkańcami Miasta Lublin.

Pliki do pobrania