W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Partycypacyjne projektowanie i wykonywanie przestrzeni publicznych w Lublinie

Partycypacyjne projektowanie i wykonywanie przestrzeni publicznych w Lublinie
13.06.201714:46

Znamy trzeciego wykonawcę, który przygotuje, wspólnie z mieszkańcami Lublina, projekt zielonej przestrzeni skweru przy ul. Jagiełły w Lublinie w dzielnicy Felin. Projekt wraz z kompletną dokumentacją wykona Fundacja Możesz Więcej. Osobami odpowiedzialnymi za to zadanie będą Michał i Ewelina Gdak, architekci, współpracownicy Instytutu Dizajnu w Kielcach.

Przypominamy, że park kieszonkowy przy ul. Cyruliczej wykona Fundacja Krajobrazy, natomiast koncepcję dla Słomianego Rynku przygotuje Fundacja Teren Otwarty.

Te trzy realizacje są efektem uruchomienia w Lublinie działań partycypacyjnych takich jak Zielony Budżet Obywatelski oraz inicjatywa lokalna.

Obecnie trwają konsultacje dotyczące zasad drugiej edycji Zielonego Budżetu Obywatelskiego. Zachęcamy do przesłania swoich uwag na adres: . Czekamy na nie do 25 czerwca. Zapraszamy ponownie na spotkanie otwarte w tej sprawie, 20 czerwca, godz. 17:00, Biuro Partycypacji Społecznej, ul. Bernardyńska 3, sala 104. Miejsce spotkania jest dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością