W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Ponowny nabór do Komitetu Rewitalizacji

Ponowny nabór do Komitetu Rewitalizacji
21.09.201807:30

Prezydent Miasta Lublin ogłasza ponowny nabór do Komitetu Rewitalizacji. W związku z brakiem przy poprzednim naborze, zgłoszeń ze strony przedstawicieli podmiotów prowadzących działalność gospodarczą na terenie Miasta Lublin oraz przedstawicieli właścicieli/użytkowników wieczystych nieruchomości/podmiotów zarządzających nieruchomościami, znajdującymi się na obszarze rewitalizacji, w tym spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot mieszkaniowych i towarzystw budownictwa społecznego ponawia się nabór na na Członków Komitetu Rewitalizacji Miasta Lublin w tym zakresie.

Osoby oraz instytucje, które chcą aktywnie włączyć się w proces rewitalizacji, mogą zgłaszać swoje kandydatury na członków Komitetu Rewitalizacji do 15 października 2018 r. Szczegółowe kryteria i zasady znajdują się w Regulaminie określającym zasady wyznaczania składu oraz zasady działania Komitetu Rewitalizacji w Lublinie, który został przyjęty Uchwałą Nr 867/XXXIII/2017 Rady Miasta Lublin z dnia 12 października 2017 r.

Pliki do pobrania

Inwestycje miejskie