W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Top Inwestycje Komunalne 2018

Top Inwestycje Komunalne 2018
18.04.201813:16

Kolejny już raz Lublin ze swoją inwestycją został nominowany do walki o trofea w ogólnopolskim konkursie pokazującym skalę inwestycji komunalnych oraz ich prorozwojowy efekt dla gospodarki, regionu i mieszkańców. O tytuł Top Inwestycji walczy przebudowa skrzyżowania al. Solidarności i al. Gen. Wł. Sikorskiego oraz ul. Gen. Ducha w Lublinie – wyprowadzenie ruchu w kierunku węzła Lublin Czechów.

Konkurs „Top Inwestycje Komunalne 2018” to okazja do promocji miasta. Zwycięstwo w konkursie ukaże wartość i znaczenie dla mieszkańców projektu zrealizowanego w Lublinie  – przebudowa skrzyżowania al. Solidarności i al. Gen. Wł. Sikorskiego oraz ul. Gen. Ducha w Lublinie – wyprowadzenie ruchu w kierunku węzła Lublin Czechów.

Realizacja inwestycji jest odpowiedzią na oczekiwania społeczne dotyczące poprawy funkcjonowania komunikacji w mieście oraz zwiększenia aktywizacji stref gospodarczych miasta. W efekcie realizacji projektu odciążony został układ komunikacyjny centralnych dzielnic miasta. Udrożnione zostało centrum i północna część Lublina, poprawiła się dostępność strefy aktywizacji gospodarczej miasta, usprawnione zostały połączenia pomiędzy dzielnicami Lublina, skrócił się czas dojazdów do pracy.
Realizacja projektu zapewniła lepszą przepustowość skrzyżowania i płynność ruchu, co w konsekwencji korzystnie wpływa na środowisko.

Serdecznie zapraszamy do głosowania w konkursie za pośrednictwem strony Portalu Samorządowego – LINK

Głosuj na swoje miasto, głosuj na Lublin!