W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zachęcamy do głosowania na Miasto Lublin!

Zachęcamy do głosowania na Miasto Lublin!
09.02.202311:53

Projekt przystanków i węzłów przesiadkowych na potrzeby LOF znalazł się w konkursie  Serwisu Samorządowego PAP na najlepszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Funduszy Europejskich "Inwestycja z perspektywą". Głosować można do 10 lutego.

Laureatów konkursu wybiorą internauci. Zapraszamy do oddawania głosów na projekt Miasta Lublin. Przejdź do głosowania.

Konkurs organizowany jest przez Serwis Samorządowy PAP.  Trzy inwestycje z najlepszymi wynikami zostaną nagrodzone statuetką „Inwestycja z perspektywą”, a zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi reporter PAP z kamerą i udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie. Można oddać więcej niż jeden ważny głos.

Plebiscyt trwa do 10.02.2023 r. do godz. 15.59.

Dzięki tej inwestycji Lublin zachęca mieszkańców całego obszaru LOF do zamiany indywidualnego środka transportu na rzecz transportu zbiorowego. Stworzony system sprawia, że komunikacja miejska jest wygodniejsza, sprawniejsza i bardziej ekonomiczna niż poruszanie się własnym samochodem.

Więcej o projekcie

 

Powiązane:

Węzły przesiadkowe