W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zapraszamy do udziału w badaniu ankietowym na temat skutków zmian klimatu w naszym życiu

Zapraszamy do udziału w badaniu ankietowym na temat skutków zmian klimatu w naszym życiu
03.08.201811:34

44 polskie miasta we współpracy z Ministerstwem Środowiska biorą udział w projekcie, którego celem jest przygotowanie Miejskich Planów Adaptacji do zmian klimatu. Wśród partnerów projektu jest również Lublin

Adaptacja do zmian klimatu jest długim i bardzo złożonym procesem. Celem działań adaptacyjnych jest zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa oraz komfortu życia mieszkańców i użytkowników miasta.

Bardzo zależy nam na poznaniu Państwa opinii dotyczącej działań związanych z adaptacją do zmian klimatu w polskich miastach. Prosimy o poświęcenie kilku minut i wypełnienie ankiety znajdującej się na stronie projektu „Wczujmy się w klimat: http://44mpa.pl/ankiety.

Ankieta jest anonimowa. Jej wyniki wykorzystamy do statystycznego opracowania kwestii postrzegania potrzeby adaptacji do zmian klimatu przez polskie społeczeństwo.

Informacje o miastach i postępach prac dostępne są na stronie internetowej projektu www.44mpa.pl

Inwestycje miejskie