W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Logo Bus Bonus - partnera akcji

Partner akcji rozlicz PIT

1% dla NGO

Banner procentujemy

Akcja ProcentujeMY – 1 % zostawiam w Lublinie

Zobacz, czym zajmują się nasze lokalne organizacje i zdecyduj z kim podzielić się 1 % podatku.
Po raz trzeci SKENDE we współpracy ze sklepem IKEA i Urzędem Miasta Lublin realizuje akcję ProcentujeMY – 1% zostawiam w Lublinie. Wszystko po to, aby wspierać rozwój społeczności lokalnej. Nasza wspólna inicjatywa ma celu zachęcenie mieszkańców Lublina do oddawania swojego 1% podatku dochodowego na organizacje pożytku publicznego (OPP) zarejestrowane i działające na terenie naszego miasta.

Chcesz procentować razem z nami?
Świetnie!
Czy wiesz, że w Lublinie jest ponad 150 organizacji pożytku publicznego, które działają na rzecz rozwoju naszego miasta i są uprawnione do otrzymywania 1% Twojego podatku dochodowego?
To m.in. fundacje i stowarzyszenia, które chronią środowisko naturalne, rozwijają projekty sportowe i kulturalne, dbają o zwierzęta, wspierają osoby z niepełnosprawnościami lub walczą o projekty z budżetu obywatelskiego.
Chcesz wiedzieć, czym konkretnie na co dzień zajmują się lokalne organizacje i jak ich praca wpływa na rozwój naszego miasta? Kliknij poniżej i zobacz podejmowane przez nich inicjatywy.


Wiesz już którą z naszych lokalnych organizacji wesprzesz 1 %? To teraz wystarczy tylko, że wpiszesz jej KRS w swoim zeznaniu podatkowym.