W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Losowanie nagród - lista laureatów

Logo Bus Bonus - partnera akcji

Partner akcji rozlicz PIT

Losowanie nagród - lista laureatów

Banner lista laureatów

12 maja o godzinie 12.00 w Ratuszu odbyło się losowanie nagród w miejskiej loterii Rozlicz PIT w Lublinie. Do tegorocznej edycji zgłosiło się ponad 9,6 tys. osób - o 17% więcej niż w zeszłym roku.

Główna nagroda, czyli samochód osobowy trafi do pani Agnieszki G.

Podczas losowania było podawane imię i pierwsza litera nazwiska zwycięzcy oraz 3 ostatnie cyfry numeru telefonu.
Losowanie było transmitowane na żywo stronie lublin.eu oraz profilu Miasto Lublin.

Pełna lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie  https://rozliczpitwlublinie.eu/ nie później niż do dnia 13.05.2021 r.
Wylosowani zostali laureaci główni oraz rezerwowi, na wypadek, gdyby nie udało się nawiązać kontaktu z laureatem wylosowanym w pierwszej kolejności.

 

Zapis wideo z losowania nagród poniżej:

 

Laureaci informowani są o wygranej telefonicznie. Podjęte zostaną przynajmniej trzy próby połączenia telefonicznego w ciągu dwóch następujących po sobie różnych dni roboczych. Podczas rozmowy telefonicznej laureatowi zostanie przekazana informacja o wygranej w loterii oraz o sposobie wydania nagrody.

Uroczystość wydania nagrody głównej odbyła się 31 maja przed budynkiem Ratusza. Pozostałe nagrody zostaną wysłane laureatom kurierem.