W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Partner akcji Bus Bonus

Drukuj stronę do PDF Loteria

Banner PIT

Start Loterii  16 marca 2020 r.

Wszyscy mieszkańcy Lublina, którzy w rocznym rozliczeniu PIT wpiszą Miasto Lublin, będą mogli wziąć udział w loterii Rozlicz PIT w Lublinie, w której główną nagrodą jest samochód hybrydowy.

Żeby wziąć udział w loterii należy:

  • złożyć deklarację PIT za rok 2019 w jednym z Urzędów Skarbowych w Lublinie, wskazanych w regulaminie loterii lub za pośrednictwem usługi e-PIT,
  • wskazać LUBLIN jako miejsce zamieszkania i zachować kopię złożonej deklaracji PIT,
  • w marcu lub kwietniu wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej www.lublin.eu/pit lub wrzucić wydrukowany i wypełniony formularz do urny promocyjnej w punkcie obsługi loterii.

W loterii Rozlicz PIT w Lublinie, oprócz samochodu będzie można wygrać inne cenne nagrody – rowery, hulajnogi elektryczne, tablety, czytniki e-book, dyski zewnętrzne, nawigacje samochodowe.
Akcję zachęcania mieszkańców do rozliczania się z podatku dochodowego w Lublinie, Miasto rozpoczęło w 2019 roku. Podejmowane działania koncentrują się na kampanii informacyjnej mającej na celu podniesienie świadomości mieszkańców o tym, jak ważne jest, by rozliczać PIT w mieście, z którego zasobów korzystają na co dzień i partycypować w kosztach jego funkcjonowania.