W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Logo Bus Bonus - partnera akcji

Partner akcji rozlicz PIT

Loteria

Banner Dziękujemy-za-udział

Wygraj nagrody
Korzysci
Jak rozliczyć PIT
Banner Lista Laureatów

Start Loterii  1.02.2021 r.

Wszyscy mieszkańcy Lublina, którzy w rocznym rozliczeniu PIT wpiszą Miasto Lublin, będą mogli wziąć udział w loterii Rozlicz PIT w Lublinie, w której główną nagrodą jest samochód hybrydowy.

Żeby wziąć udział w loterii należy:

  • złożyć deklarację PIT za rok 2020 w jednym z Urzędów Skarbowych w Lublinie, wskazanych w regulaminie loterii lub za pośrednictwem usługi e-PIT,
  • wskazać LUBLIN jako miejsce zamieszkania i zachować kopię złożonej deklaracji PIT,
  • w marcu lub kwietniu wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej www.lublin.eu/pit lub wrzucić wydrukowany i wypełniony formularz do urny promocyjnej w punkcie obsługi loterii.

W loterii Rozlicz PIT w Lublinie, oprócz samochodu będzie można wygrać inne cenne nagrody – rowery, hulajnogi elektryczne, ekspresy ciśnieniowe do kawy, nawilżacze powietrza, wideorejestratory, dyski zewnętrzne.
Akcję zachęcania mieszkańców do rozliczania się z podatku dochodowego w Lublinie, Miasto rozpoczęło w 2020 roku. Podejmowane działania koncentrują się na kampanii informacyjnej mającej na celu podniesienie świadomości mieszkańców o tym, jak ważne jest, by rozliczać PIT w mieście, z którego zasobów korzystają na co dzień i partycypować w kosztach jego funkcjonowania.