W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Logo Bus Bonus - partnera akcji

Partner akcji rozlicz PIT

ProcentujeMY_1280x512

1,5 % dla NGO

Akcja ProcentujeMY – 1,5 % zostawiam w Lublinie

ProcentujeMY_1280x512

Zobacz, czym zajmują się nasze lokalne organizacje i zdecyduj z kim podzielić się 1,5 % podatku.

Po raz piaty SKENDE we współpracy z Urzędem Miasta Lublin realizuje akcję ProcentujeMY – 1,5% zostawiam w Lublinie. Wszystko po to, aby wspierać rozwój społeczności lokalnej. Nasza wspólna inicjatywa ma celu zachęcenie mieszkańców Lublina do oddawania swojego 1% podatku dochodowego na organizacje pożytku publicznego zarejestrowane i działające na terenie naszego miasta.

Chcesz procentować razem z nami?

Świetnie!

Czy wiesz, że w Lublinie jest ponad 160 organizacji pożytku publicznego, które działają na rzecz rozwoju naszego miasta i są uprawnione do otrzymywania 1,5% Twojego podatku dochodowego?

To m.in. fundacje i stowarzyszenia, które chronią środowisko naturalne, rozwijają projekty sportowe i kulturalne, dbają o zwierzęta, wspierają osoby z niepełnosprawnościami lub walczą o projekty z budżetu obywatelskiego.

Chcesz wiedzieć, czym konkretnie na co dzień zajmują się lokalne organizacje i jak ich praca wpływa na rozwój naszego miasta? Kliknij poniżej i zobacz podejmowane przez nich inicjatywy.


Wiesz już którą z naszych lokalnych organizacji wesprzesz 1,5%? Teraz wystarczy tylko, że wpiszesz jej KRS w swoim zeznaniu podatkowym!