W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rozlicz PIT w Lublinie - edycja 2021

Logo Bus Bonus - partnera akcji

Partner akcji rozlicz PIT

Rozlicz PIT w Lublinie - edycja 2021

Banner lista laureatów

12 maja o godzinie 12.00 w Ratuszu odbyło się losowanie nagród w miejskiej loterii Rozlicz PIT w Lublinie. Do tegorocznej edycji zgłosiło się ponad 9,6 tys. osób - o 17% więcej niż w zeszłym roku.

Główna nagroda, czyli samochód osobowy trafił do pani Agnieszki G.

Podczas losowania było podawane imię i pierwsza litera nazwiska zwycięzcy oraz 3 ostatnie cyfry numeru telefonu.
Losowanie było transmitowane na żywo stronie lublin.eu oraz profilu Miasto Lublin.

Pełna lista zwycięzców została opublikowana na stronie loterii.
Wylosowani zostali laureaci główni oraz rezerwowi, na wypadek, gdyby nie udało się nawiązać kontaktu z laureatem wylosowanym w pierwszej kolejności.

 

Zapis wideo z losowania nagród poniżej:

 

Laureaci informowani byli o wygranej telefonicznie. Podjęte zostały przynajmniej trzy próby połączenia telefonicznego w ciągu dwóch następujących po sobie różnych dni roboczych. Podczas rozmowy telefonicznej laureatowi została przekazana informacja o wygranej w loterii oraz o sposób wydania nagrody.

Uroczystość wydania nagrody głównej odbyła się 31 maja przed budynkiem Ratusza. Pozostałe nagrody zostaną wysłane laureatom kurierem.