W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Konkurs plastyczny "Barwy przyjaźni. Unia Polsko-Litewska"

03.04.201910:55

Zapraszamy do udziału w Konkursie plastycznym "Barwy przyjaźni. Unia Polsko-Litewska". Do wygrania są atrakcyjne nagrody, a wyróżnione dzieła będą prezentowane podczas wystawy w Galerii Ratusz.

Konkurs skierowany jest do dzieci uczęszczających do przedszkoli zlokalizowanych na terenie Lublina. Jego celem jest propagowanie i upowszechnianie kultury i sztuki wśród dzieci, popularyzacja wiedzy o Polsce i promocja miasta Lublin, rozwijanie zdolności plastycznych, kreatywności oraz wrażliwości artystycznej dzieci. Konkurs i jego tegoroczna tematyka są doskonałą okazją do przybliżenia dzieciom historii naszego miasta, a także zaprezentowania ważnych miejsc, wydarzeń oraz postaci, związanych z Unią Lubelską. Prace mogą przedstawiać przyjaźń, zarówno między ludźmi, jak i narodami, symbole Lublina oraz Litwy czy też być plakatem wykonanym z okazji tej rocznicy. Zobrazować można swoją wersję obrazu Jana Matejki „Unia Lubelska” lub jej fragment. Czekamy na prace różnorodne, kolorowe i wesołe, jak miasto Lublin.

Konkurs podzielony jest na trzy kategorie wiekowe:

  1. I kategoria – dzieci w wieku 3-4 lata;
  2. II kategoria – dzieci w wieku 5 lat;
  3. III kategoria – dzieci w wieku 6 lat.

Prace można składać do 15 maja 2019 r. w Ratuszu przy pl. Króla Władysława Łokietka 1 , pokój nr 14, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 15.00 lub przesłać pocztą.

Ogłoszenie wyników Konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi w terminie do 7 czerwca 201 r. w lubelskim Ratuszu.

List przewodni, plakat zapowiadający, regulamin Konkursu, klauzula informacyjną dotycząca przetwarzania danych osobowych oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych dostępne są poniżej do pobrania.

Pliki do pobrania

Zarządzenie Konkursu plastycznego.pdf
Zarządzenie Konkursu plastycznego "Barwy przyjaźni. Unia Polsko-Litewska"
Regulamin Konkursu Plastycznego.pdf
Regulamin Konkursu Plastycznego - Barwy przyjaźni.Unia Polsko-Litewska
metryczka do Konkursu Plastycznego - Barwy przyjaźni.Unia Polsko-Litewska.pdf
metryczka do Konkursu Plastycznego - Barwy przyjaźni.Unia Polsko-Litewska
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych.pdf
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Klauzula informacyjna.pdf
Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych