W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie z miastem na Wieniawie

Spotkanie z miastem na Wieniawie
05.09.201711:32

W roku jubileuszu 700-lecia Lublina fundacja tu obok zaprasza na Spotkanie z miastem na Wieniawie. To kolejne, szóste już cyklu jesiennych „Spotkań na Wieniawie”. Tym razem wszystkie wykłady, warsztaty i spacery, które są  w programie "Spotkania z miastem na Wieniawie" oscylują wokół miasta i różnych aspektów jego funkcjonowania.

Wśród zaplanowanych spotkań są:

"700-lecie Lublina – Rozwój przestrzenny Lublina" – spacer prowadzony przez Joannę Zętar, wykłady: Michała Korby "Lubelskie start upy – nowa formuła biznesu", Jolanty Prochowicz "Miasto dla kobiet – kobiety w rozwoju Lublina" i Piotra Celińskiego "Spotkanie z miastem jutra", dwa spotkania z Waldemarem Tatarczukiem i Galerią Labirynt: "Sztuka w przestrzeni miasta" i "Artyści w Lublinie". Całość dopełniają ulubione przez uczestników warsztaty wokalne "Śpiewamy o Lublinie" prowadzone przez Łukasza Jemiołę i spotkanie ze "Złotym skarbem" w NBP w Lublinie.

Wszystkie spotkania zaczynamy we wtorki o 10.00. Dzięki dofinansowaniu projektu przez Miasto Lublin udział we wszystkich spotkaniach jest bezpłatny.

Szczegóły są w dołączonej ulotce.

Projekt będzie realizowany w przestrzeni miasta i instytucjach współpracujących z fundacją tu obok. Wykłady i warsztaty wokalne zaplanowane są w pomieszczeniach Centrum Spotkania Kultur, Galerii Labirynt i gościnnej sali Wydziału Politologii UMCS.

Partnerami Fundacji tu obok są: Centrum Spotkania Kultur, Galerią Labirynt i Ośrodek Brama Grodzka Teatr NN.

Na zgłoszenia Fundacja tu obok czeka do 15 września 2017 a na pierwszy wykład i spacer zapraszamy we wtorek 19.09.2017.

Więcej informacji pod telefonem tel. 660 199 423 i drogą mailową e-mail: . Zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy przez formularz zgłoszeniowy na stronie www.tuobok.pl lub telefonicznie pod numerem: 660 199 423.

Ilość miejsc jest ograniczona. 

Projekt jest realizowany w ramach "Programu Wsparcia i Aktywizacji Społecznej Seniorów..."  przy pomocy finansowej Miasta Lublin.                                                      

Pliki do pobrania