Serwis Lublin.eu używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Wejściówki na otwarty trening reprezentacji Polski U 21 – konkurs

14.06.201713:21

Mistrzostwa Europy UEFA EURO U 21 Polska tuż tuż. W sobotę o godz. 11 na bocznym boisku Areny Lublin reprezentanci Polski odbędą otwarty trening. Wejściówki można otrzymać odpowiadając na pytanie konkursowe, które jest łatwe dla kibiców polskiego futbolu.

Zajęcia treningowe będą okazją, by zobaczyć z bliska piłkarzy młodzieżowej reprezentacji Polski, w tym znanych już z pierwszej drużyny narodowej Bartosza Kapustkę, czy Karola Linetty'ego.

Zgodnie z wymogami organizacyjnymi, by obserwować trening trzeba mieć darmową wejściówkę.

Mamy 75 PODWÓJNYCH wejściówek na sobotni trening reprezentacji Polski, które są nagrodami w konkursie, który dla kibiców piłki nożnej jest zapewne bardzo prosty.

Należy odpowiedzieć na następujące pytanie: w sztabie szkoleniowym naszej reprezentacji młodzieżowej jest były znakomity napastnik Andrzej Juskowiak. Zadebiutował w reprezentacji Polski w 1992. Proszę podać kto był wtedy przeciwnikiem reprezentacji Polski i jaki był wynik tego meczu.

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres e-mail konkursfb@lublin.eu

Na odpowiedzi czekamy do 15 czerwca do północy. Zwycięzcy konkursu zostaną poinformowani zwrotnym mailem, w którym będą również informacje co do odbioru wejściówek.