W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rekrutacja do Akademii Współpracy Transgranicznej 2022!

Rekrutacja do Akademii Współpracy Transgranicznej 2022!
14.09.202213:55

Zapraszamy chętnych do zgłoszenia się do uczestnictwa w Akademii Współpracy Transgranicznej.

Akademia Współpracy Transgranicznej to międzynarodowy projekt dedykowany młodym ludziom w wieku 18-35 lat, ukierunkowany na rozwijanie praktycznych umiejętności przywódczych oraz rozwój kompetencji menedżerskich w zakresie współpracy międzynarodowej. Akademia odbędzie się w Lublinie w dniach 29 września - 04 października 2022.

21 młodych osób z Lublina, Ołomuńca, Debreczyna, Kiszyniowa, Koszyc, Lwowa i Tbilisi przez 5 dni będzie uczestniczyć w zajęciach warsztatowych i wizytach studyjnych w lubelskich instytucjach i organizacjach realizujących młodzieżową współpracę międzynarodową. Projekt jest wspólną inicjatywą Miasta Lublin oraz sześciu partnerów – podmiotów administracji samorządowej z Ołomuńca, Debreczyna, Kiszyniowa, Koszyc, Lwowa, i Tbilisi, mającą na celu zintensyfikowanie współpracy podmiotów z regionów Partnerstwa Wschodniego i Grupy Wyszehradzkiej.

Do udziału w Akademii zgłosić się można poprzez formularz.

Projekt elementem przygotowań do Europejskiej Stolicy Młodzieży w 2023r.

Więcej informacji o Akademii na stronie Kongresu Współpracy Transgranicznej.

Projekt jest finansowany przez Visegrad Fund / Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki.