W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Edukacja to relacje. Współpraca Lublina i Reykjaviku na rzecz edukacji

Edukacja to relacje. Współpraca Lublina i Reykjaviku na rzecz edukacji

 

 

W październiku 2021 r., Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) przyznała Gminie Lublin dofinansowanie w wysokości 118 910 EUR (100% wydatków kwalifikowalnych) na realizację rocznego projektu edukacyjnego w ramach Programu Edukacja (https://education.org.pl).

Projekt pn. "Edukacja to relacje. Współpraca Lublina i Reykjaviku na rzecz edukacji" (nr projektu EOG/21/K4/W/0128W/0196) korzysta z dofinansowania o wartości ok. 101 000 EUR (85% grantu) otrzymanego od Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach Funduszy EOG.

Fundusze EOG reprezentują wkład Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w tworzenie Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej. Głównym celem Programu Edukacja jest zmniejszanie różnic ekonomicznych i społecznych w obrębie Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz wzmacnianie stosunków dwustronnych pomiędzy Polską a Państwami-Darczyńcami w obszarze edukacji. Więcej informacji: eeagrants.org oraz frse.org.pl.

Głównym celem projektu jest wzmocnienie wiedzy, kompetencji i doświadczenia kadry szkolnej w budowaniu przyjaznego środowiska w szkole oraz wzmacnianie kompetencji społecznych uczniów.

Mottem przewodnim projektu są dobre relacje w szkole, a zwłaszcza:

  • komunikowanie się w szkole,
  • rozwijanie kompetencji społecznych uczniów oraz
  • tworzenie przyjaznej przestrzeni szkolnej.
Partnerzy
Działania
Multimedia
Promocja
Rekomendacje
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji - Profil - ngo.pl