W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Finansowanie

Fundusze EOG

Działania i promocja

W ramach projektu przewidziano następujące działania:

Promocja projektu

W ramach działań promocyjnych, Urząd Miasta Lublin prowadzi zakładkę z informacjami o projekcie. W czerwcu informacja na temat wyjazdu nauczycieli na wizytę studyjną do Reykjaviku pojawiła się w także na stronach FB szkół oraz stronie: wiadomościlublin.

W ostatnim czasie, Urząd Miasta Lublin wysłał komunikat do mediów, przypominający o projekcie i zapowiadający nadchodzącą konferencję. Komunikat został wysłany między innymi do: TVP Lublin, RMF FM, Radio Zet, Radio Lublin, Radio Centrum, Radio Tok FM, Dziennik Wschodni, Kurier Lubelski, Gazeta Wyborcza, Fakt, Spotted Lublin, Lublin112.pl, lubelski.pl. Ostatecznie informacje pokazały się w Kurierze Lubelskim i komunikacie Radia Lublin.  

Ponadto, każda ze szkół zobowiązana jest do umieszczania informacji o projekcie także na swoich stronach i w mediach społecznościowych jeśli takie prowadzą. Zgodnie z planem komunikacji w projekcie, szkoły przekazywały informacje o projekcie podczas zebrań: Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców i na tzw. wywiadówkach szkolnych. By zwiększyć zakres działań informacyjnych, Dyrektorzy szkól zaangażowanych w  projekt wysłali ponadto wiadomość do każdego rodzica z informacją o postępach w projekcie , zachęcając do zapoznania się z prezentacjami umieszczanymi na stronie i uczestnictwa w konferencji edukacyjnej.

 

Iceland Liechtenstein Norway grants
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Miasto Reykjavik
Miasto Lublin

Edukacja to relacje. Współpraca Lublina i Reykjaviku na rzecz edukacji