W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konferencja

Edukacja to relacje.
Komunikacja. Kompetencje. Przestrzeń.

Miasto Lublin i Miasto Reykjavik zapraszają na międzynarodową konferencję z udziałem ekspertów i edukatorów z Polski i Islandii.

Miejsce: ARCHE HOTEL LUBLIN, ul. Zamojska 30, 20-105 Lublin
Data: 3 - 4 marca 2023 r.

Podczas konferencji odbędą się panele i warsztaty dotyczące trzech ważnych obszarów w edukacji: komunikacji w szkole, rozwijania kompetencji społecznych uczniów i kreowania przestrzeni szkolnej. Konferencja będzie też okazją do przedstawienia rekomendacji wypracowanych w projekcie "Edukacja to relacje. Współpraca Lublina i Reykjaviku na rzecz edukacji", finansowanym w ramach Funduszy EOG.

Konferencja adresowana jest przede wszystkim do nauczycieli, pedagogów i psychologów, przedstawicieli sektora edukacji, a także pracowników instytucji kultury czy instytucji publicznych. Do udziału w wydarzeniu zachęcamy także rodziców i uczniów, by w rozmowie o dzisiejszej szkole mogły wybrzmieć głosy wszystkich stron.

Zapewniamy tłumaczenie symultanicznie na język polski i angielski.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęła Ambasada Islandii w Warszawie.

Program

Program konferencji

Prelegenci

Prelegenci

Rejestracja

Rejestracja na konferencję

Iceland Liechtenstein Norway grants
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Miasto Reykjavik
Miasto Lublin

Finansowanie

Fundusze EOG

Patronat

Ambasady Islandii Warszawa

Edukacja to relacje. Współpraca Lublina i Reykjaviku na rzecz edukacji