W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Kontakt

Biuro - Centrum Współpracy Międzynarodowej

Usytuowane jest w strukturze Departamentu Prezydenta Miasta i zajmuje się zadaniami z zakresu:

  1. koordynacji działań dotyczących współpracy międzynarodowej Miasta Lublin;
  2. monitoringu zgodności działań podejmowanych przez komórki organizacyjne, stanowiska pracy w departamentach oraz jednostki organizacyjne ze strategią współpracy międzynarodowej Miasta Lublin;
  3. reprezentowania Prezydenta na spotkaniach branżowych związanych ze współpracą  międzynarodową;
  4. przygotowywania analiz i sprawozdań ze współpracy międzynarodowej dla Prezydenta i Rady;
  5. podejmowania działań w zakresie koordynacji współpracy Miasta Lublin z instytucjami unijnymi, miastami partnerskimi oraz działań, zmierzających do przystąpienia Miasta Lublin do międzynarodowych zrzeszeń
    społeczności lokalnych i regionalnych;
  6. reprezentacji i pełnienia funkcji protokolarnych Prezydenta Miasta;
  7. przygotowywania programów i obsługi pobytu gości i delegacji zagranicznych oraz wyjazdów zagranicznych członków Kolegium Prezydenta.

DYREKTOR
Krzysztof Stanowski
e-mail: krzysztof.stanowski@lublin.eu
tel. +48 81 466 1972

ZASTĘPCA DYREKTORA DS. PROGRAMOWANIA WSPÓŁPRACY I PROMOCJI MIĘDZYNARODOWEJ
Roman Jaborkhel
e-mail: roman.jaborkhel@lublin.eu
tel. +48 81 466 1974

REFERAT DS. WSPIERANIA I REALIZACJI PROGRAMÓW MIĘDZYNARODOWYCH
Kierownik: Ewelina Graban
e-mail: ewelina.graban@lublin.eu
tel. +48 81 466 1973

Remigiusz Kowalczyk 
e-mail: remigiusz.kowalczyk@lublin.eu
tel. +48 81 466 1924

Justyna Targońska
e-mail: justyna.targonska@lublin.eu
tel. +48 81 466 1973

REFERAT DS. PROTOKOŁU I ORGANIZACJI WIZYT OFICJALNYCH
Kierownik:
Joanna Szeląg
e-mail: joanna.szelag@lublin.eu
tel. +48 81 466 1920

Małgorzata Gałus
e-mail: malgorzata.galus@lublin.eu
tel. +48 81 466 1973

Józef Husarz
e-mail: jozef.husarz@lublin.eu
tel. 81 466 1923

Iwo Weremko
e-mail: iwo.weremko@lublin.eu
tel. +48 81 466 1925

Aneta Winiarczyk
e-mail: aneta.winiarczyk@lublin.eu
tel. 81 466 1938

REFERAT DS. PROGRAMOWANIA WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ I KONTAKTÓW ZEWNĘTRZNYCH
Kierownik:
Daniel Gorbaczuk
e-mail: daniel.gorbaczuk@lublin.eu
tel. +48 81 466 1922

Sylwia Sobiesiak-Zimny
e-mail: sylwia.zimny@lublin.eu
tel. +48 81 466 1974

REFERAT DS. PROMOCJI MIĘDZYNARODOWEJ

 

Monika Sławińska
e-mail: monika.slawinska@lublin.eu
tel. +48 81 466 1974

Angelika Suchodół
e-mail: angelika.suchodol@lublin.eu
tel. +48 81 466 1974

Adres:
Urząd Miasta Lublin
Biuro - Centrum Współpracy Międzynarodowej
ul. Bernardyńska 3
20-109 Lublin

tel. +48 81 466 1970
fax +48 81 466 1971
e-mail: international@lublin.eu