W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Darmowe szkolenia dla przedsiębiorców

Darmowe szkolenia dla przedsiębiorców
18.05.202010:41

Miasto Lublin przygotowało cykl szkoleń online dla przedsiębiorców z zakresu komunikacji kryzysowej oraz działań Public Relations i aktywności w mediach społecznościowych podczas pandemii COVID-19. Pierwsze z nich rozpoczynają się w najbliższą środę (20 maja).

W trakcie dwóch darmowych szkoleń (20 i 27 maja) uczestnicy dowiedzą się, jak prowadzić komunikację swojej firmy podczas kryzysu, poznają metody promocji marki w Internecie oraz sposoby na pozyskanie nowych klientów w tym wyjątkowym czasie. Specjaliści z zakresu social media i Public Relations udzielą indywidualnych konsultacji online. Podsumowaniem darmowych szkoleń będzie ogólnodostępny webinar dotyczący tematyki: Komunikacja w kryzysie - PR, marketing i social media - jakie działania przeprowadzać w kryzysie i po nim? Jak pozyskać klientów podczas sytuacji kryzysowej? - dedykowany wszystkim zainteresowanym osobom.

Obowiązuje kolejność zapisów na adres e-mail: warsztaty.lublinprzedsiebiorczy@gmail.com oraz poprawne wypełnienie ankiety.