W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Jak korzystać z Placu Litewskiego

Jak korzystać z Placu Litewskiego
11.10.201714:30

Rozpoczynają się konsultacje społeczne związane z regulaminem korzystania z Placu Litewskiego. Propozycja powstała w toku wstępnych dyskusji m.in. ze środowiskami rowerzystów. Uwagi można przesłać do 29 października na adres mailowy .

- Przygotowując projekt staraliśmy się pogodzić potrzeby rowerzystów, rolkarzy, ale też pieszych. Od otwarcia Placu prowadzony był monitoring sposobu korzystania z tego terenu, z urządzeń na nim zamontowanych, a także tego jak z Placu korzystają mieszkańcy. Dlatego projekt zapisów regulaminu kierujemy do oficjalnych konsultacji społecznych. Liczymy na dyskusję z konkretnymi zapisami tej propozycji. – mówi Piotr Choroś, dyrektor Biura Partycypacji Społecznej.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na publiczne spotkanie w siedzibie Biura Partycypacji Społecznej przy ul. Bernardyńskiej 3 w czwartek (19 października) o godzinie 17:00.

Proponowany regulamin i szkic poglądowy w załączeniu.

Załącznik do regulamiu Placu Litewski

Pliki do pobrania