W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Deklaracje podatkowe

Wydział Podatków przypomina, że osoby prawne, jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej oraz osoby fizyczne (tj. osoby posiadające nieruchomości we współwłasności z osobami prawnymi) opłacają podatki od nieruchomości, rolny i leśny na zasadach obowiązujących osoby prawne i składają deklaracje na:

  • podatek od nieruchomości do dnia 31 stycznia na formularzach dostępnych na stronie bip.lublin.eu
  • podatek rolny do dnia 15 stycznia na formularzach dostępnych na stronie bip.lublin.eu
  • podatek leśny do dnia 15 stycznia na formularzach dostępnych na stronie bip.lublin.eu

Podatnicy podatku od środków transportowych składają deklaracje do dnia 15 lutego na formularzach dostępnych bip.lublin.eu.


E-DEKLARACJE:
Do wypełnienia deklaracji i obliczenia podatku można wykorzystać interaktywne formularze:

  • za okres od VII 2019 roku - na stronie deklaracje.lublin.eu - Wypełnioną deklarację można przesłać za pośrednictwem platformy ePUAP lub wydrukować, podpisać i złożyć w Urzędzie Miasta.
  • za okres do VI.2019 roku  - na stronie edeklaracje.lublin.eu - Wypełnioną deklarację należy wydrukować, podpisać i złożyć w Urzędzie Miasta.