W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Mecz charytatywny Samorządowcy Lublina kontra Młodzieżowa Rada Miasta Lublin

13.12.201910:31

W ostatnią niedzielę przed Bożym Narodzeniem – 22 grudnia 2019 r. o godz. 12.00 - odbędzie się wydarzenie charytatywne na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Rodzin Osób z Zespołem Downa ,,Ukryty Skarb". Punktem kulminacyjnym będzie mecz, w którym zmierzą się Samorządowcy Lublina i Radni Młodzieżowej Rady Miasta Lublin.

W programie ponadto przewidziane są atrakcje dla najmłodszych i konkursy oraz występ podopiecznych Stowarzyszenia, a także licytacja charytatywna.

Biletem wstępu będzie datek do puszki, a cały dochód będzie przekazany Stowarzyszeniu Rodzin Osób z Zespołem Downa ,,Ukryty Skarb".

Inicjatorem tego wydarzenia jest Młodzieżowa Rada, którą w organizacji całego przedsięwzięcia wspiera Stowarzyszenie „Ukryty Skarb” oraz Akademicki Związek Sportowy Lublin.

Zapraszamy wszystkich małych i dużych, miłośników piłki nożnej i nie tylko, do udziału w tym wydarzeniu. Kibicowania obydwu drużynom i oklaskiwania podopiecznych Stowarzyszenia, a przede wszystkim dobrej zabawy w doskonałym towarzystwie.

Niech radość, którą niesie ze sobą Boże Narodzenie, stanie się naszym udziałem podczas tych kilku wspólnych godzin.

Plakat wydarzenia Mecz charytatywny

Pliki do pobrania

Mecz charytatywny - plakat do druku.pdf
Plakat wydarzenia Mecz charytatywny Samorządowcy Lublin - młodzieżowa Rada Miasta Lublin