W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Miejski Dzień Sportu
12.09.202210:01

Czas spędzony z przyjaciółmi, gry zespołowe, odrobina rywalizacji. Czy też uwielbiacie to połączenie? Jeśli tak, wpadnijcie na Miejski Dzień Sportu!

Młodzieżowa Rada Miasta Lublin we współpracy z Fundacją im. Tomasza Wójtowicza przygotowała dla Was niesamowite turnieje w piłkę nożną, koszykówkę oraz siatkówkę!

Co więcej, podczas wydarzenia, zaprezentują się lubelskie kluby sportowe. Będzie to niepowtarzalna szansa, aby porozmawiać z ich przedstawicielami, poznać bliżej dyscyplinę, a nawet wypróbować różnych konkurencji. Kto wie, może dzięki temu odkryjecie nową sportową pasję na całe życie.

Kiedy?

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 24 września, od godziny 11:00 do 18:00.

Gdzie?

W Zespole obiektów sportowych przy Szkole Podstawowej nr 57 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie, ul. Zygmunta Krasińskiego 7.

Do kogo jest kierowany Miejski Dzień Sportu?

Tego dnia KAŻDY może przyjść i spędzić sobotę w sportowym stylu.

Do kogo kierowany jest turniej?

Turniej skierowany jest do młodzieży w wieku od 13 do 20 lat (uwaga: nastąpiła zmiana dopuszczalnego wieku uczestników z 14 na 13 lat).

Zapisy na turniej:

Jak się zapisać do udziału w turnieju?

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy on-line, przeczytajcie regulamin oraz przygotujcie wymagane zgody.

Przejdź do formularza zgłoszeniowego.

 

Dla wszystkich użytkowników przygotowaliśmy certyfikaty uczestnictwa, a najlepsze 3 drużyny z każdej dyscypliny otrzymają dyplomy i nagrody!

Nie zwlekajcie ani chwili, dajcie znać swoim znajomym i zgłoście Waszą niepowtarzalną drużynę do wybranego turnieju.

 

Do zobaczenia 24 września!