W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Pierwsza sesja Młodzieżowej Rady Miasta Lublin XV kadencji

Pierwsza sesja Młodzieżowej Rady Miasta Lublin XV kadencji
16.11.202011:46

17 listopada odbędzie się pierwsza sesja Młodzieżowej Rady Miasta Lublin XV kadencji. Spotkanie w formie online rozpocznie się o godzinie 10.00 i będzie transmitowane na stronie lublin.eu. W programie posiedzenia znajduje się między innymi ślubowanie radnych oraz wybór prezydium.

Młodzieżowa Rada Miasta Lublin została powołana w 2006 roku w celu wzmacniania obywatelskiej postawy młodzieży Lublina oraz edukacji w ramach procesów demokratycznych. Struktura, cele i środki działania, ordynacja wyborcza Młodzieżowej Rady zostały skonstruowane tak, aby wspierać rozwój młodzieży pod kątem aktywności na gruncie lokalnej społeczności oraz poznania mechanizmów demokracji. Wybory do Rady opierają się na tych samych zasadach, na jakich oparte są wybory do parlamentu, czy samorządu. W skład Rady wchodzi 55 członków.


Szczegółowy porządek posiedzenia znajduje się w załączonym pliku.
 

Pliki do pobrania