W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Powołanie komisji wyborczych w wyborach do Młodziezowej Rady

Powołanie komisji wyborczych w wyborach do Młodziezowej Rady
19.09.201910:47

W zarządzeniu nr 43/9/2019 z dnia 17 września 2019 r. w sprawie powołania składów obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Młodzieżowej Rady Miasta Lublin Prezydent Miasta Lublin powołał 45 obwodowych komisji wyborczych dla przeprowadzenia wyborów do Młodzieżowej Rady Miasta Lublin zarządzonych na dzień 30 września 2019 r.

Do zadań komisji będzie należało zebranie zgłoszeń od kandydatów na radnych Młodzieżowej Rady Miasta Lublin oraz sprawdzenie ich poprawności, przeprowadzenie wyborów w dniu 30 września 2019 r., ustalenie wyników głosowania i przekazanie ich do Urzędu Miasta.

Dzisiaj komisje mają obowiązek ukonstytuować się - wybrać ze swojego grona przewodniczącego oraz podać do publicznej wiadomości w szkole informację, w jakich godzinach, w dniu 20 września, będą przyjmować zgłoszenia od kandydatów na radnych.