W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wystartowała Lubelska Liga Samorządowa

Wystartowała Lubelska Liga Samorządowa
25.11.201911:26

Do 6 grudnia Zespoły Samorządów Uczniowskich lubelskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych mogą zgłaszać swój udział w rozgrywkach Lubelskiej Ligi Samorządowej.

Liga jest konkursem dla aktywnych Samorządów Uczniowskich i premiuje organizowane przez nie wydarzenia szkolne i międzyszkolne, czyli tak zwane Super-Akcje i Multi-Akcje. Super-Akcje to wydarzenia dla uczniów danej szkoły, np. spotkania integracyjne, sportowe lub kulturalne, ale też poświęcone prawom ucznia, działaniom obywatelskim, czy charytatywnym. Multi-Akcje to wydarzenia, w których udział weźmie więcej szkół, np. międzyszkolne wydarzenia sportowe, konkursy, plebiscyty. Za każde zgłoszone wydarzenie szkoły otrzymają określoną liczbę punktów, która będzie brana pod uwagę przy tworzenia specjalnego rankingu.

Liga jest jedna, ale ranking będzie osobny dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Wszystkie zasady dostępne są w zakładce Zasady, natomiast harmonogram rozgrywek oraz wszystkie formularze zgłoszeniowe znajdują się w zakładce Edycja I 2019-2020.
Lubelska Liga Samorządowa organizowana jest pod patronatem Młodzieżowej Rady Miasta Lublin.